Rašyti komentarą...
Svarstikite kad is zmogaus ir sveikatos ir sodros mokesciu neatskaitytu....
Peršalus ji galva kaip ir dauguma vyriausybeje.
Tai darbininkai irgi gali nemoket ligoniu kasai asilai jus
Atrodo seimas gauna pinigus is ne tik is LR biudzeto, gal tada uzteks imti alga is musu?
Reikua svarstyti, kad nemoketi algos seimo nariams
Grąžinkit 45 metų darbo stažo mokesčius ir nedarbingumo galit nemokėt.Iki šiolei rimtai nesirgau, darbo biržoje nestovėjau, pašalpų negavau.Man Esate skolingi ir ne tik man ir ir visiems tokiems piliečiams, kurie gyvenime dirbo ir nepiktnaudžiavo darbo birža,nemelžė Valstybės pašalpomis.Už testus dirbantiems reik susimokėti, o bedarbiai toliau gauna pašalpas ir kompensacijas už šildymą.Mes dirbantys turime įsirengę skaitliukus, bet pašalpininkai rėkia, kad jiems šalta, tai taupyti negalime.Ką Jūs siūlote!? Dirbantis yra vergas Lietuvoje,už viską reik mokėti: už vizitą pas gydytojus(valdiškų paslaugų negauname),pilnai už komunalines paslaugas be teisės taupyti ir negauti pensijos pragyvenimui tik egzistavimui.Tie, kurie sąžiningai dirbo sulyginami su tinginiais.Ar vertėjo sąžiningai nugyventi gyvenimą?Esu persirgus covid-19, paaiškinkit kodėl turiu skiepytis, jei turiu imunitetą? Kodėl gydymo įstaigoms draudžiama gydyti? Kodėl turiu mokėti už testą, mokesčius moku45 metus ir 5 metus dvigubai, nes dirbta 2 etatais.Aš už Jus balsavau, pasitikėjau, agitavau ir ko susilaukiau? Sau duobę iškasiau , ne tik aš , bet ir daugelis iš mūsų.Atsipeikėkit ir mąstykit stovėdami prie Valstybės vairo! Klausiu: už ką nekenčiate žmonių, kurių dėka Jūs valdžioje?
Gerbiamieji! Kreipiuosi į Jus norėdama paaiškinimo dėl ligos išmokų nemokėjimo nesiskiepijantiems.Gaunu pensiją ir dirbu, nes iš jos tik egzistencija, nors atidirbau44metus negaudama gyvenime jokių pašalpų, jokių nedarbingumo išmokųpliu penkis metis dirbai dviem etatais, kad išgyventi ir mokėjau dvigubus mokesčius, nors pensijai tū 5 metų neskaičiavote, nes tokie įstatymai sukurti.Šiuo metu aš pensiją gaunu popieriuje, o iš tikro mums dirbantiems pensininkams tokią sumą išskaičiuojate! Tokie įstatymai, Jūsų sugalvoti per nuotolį dirbant. Susimąstykit apie tai ką Jūs siūlote ,dirbantiems ir mokesčius mokantiems.Gal sugrąžinkit visus mokesčius ir ramiai galėsiu gyventi ir gydytis privačiai, nes šiuo metu pas gydytoju nėra šansų paklūti.Covid-19 persirgo visa šeima, neduprantu ,kodėl turime skiepytis.Aš įgavau imunitetą natūraliu būdu, kodėl už testus turiu mokėti, kodėl atskaičiuojate ir kur keliauja mano mokesčiai.Kodėl Jūs nekenčiate žmonių,atsakykite! Kodėl negydomi žmonės, neatliekami kraujo tyrimai prueš skiepus ir po skiepų!Aš už Jus balsavau, agitavau,o Jūs......?
Sulau Seimo nariams atlyginimo nemokėti , nes priverda košės ir bėga kaip zuikiai . Atsakomybės irgi jokios . Kaip paprasta žmogų nori išmelžti viki paskutinio skatiko.
Sulau Seimo nariams atlyginimo nemokėti , nes priverda košės ir bėga kaip zuikiai . Atsakomybės irgi jokios . Kaip paprasta žmogų nori išmėžti viki paskutinio.
Buciau teroristas, visus tuos virsaicius
Buciau teroristas, visus tuos virsaicius
ZUDIKAS
Į viršų