Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
skirti du esminius dalykus-civiline sajunga tarp vyro ir moters-kas is esmes nera blogis,ir civiline sajunga tarp pederastu.mano manymu prezidentas tiek proto kad netapatint siu dvieju dalyku, tai turetu turet.
Na, Nausėda neteisus. Mes su Jurgiu jau 2 metai kaip šeima. Jis moteris, o aš vyras. Aš ant Jurgio kuo puikiausiai užlipu ir be jokios santuokos. Jokių problemų. Tas civilinės santuokos, ar koks ten, įstatymas iš viso niekam nereikalingas. Meilė yra svarbiausia. O kaip su vaikais? Kaip su jų teisėmis? O kam tas rūpi? Vaikus mes planuojame gauti susitarę su surogatine motina, kuri bus apvaisinta sperma iš mėgintuvėlio - pagimdys ir turėsime mes su Jurgiu vaikelį. Be to, vaikus jau greitai galima bus gėjams įsivaikinti - viskas krypsta būtent į tai. Tuomet iš viso jokių problemų - galima bus pirkti kaip kopūstus turguje. Baikit jūs su ta civiline sąjunga. Niekam jos nereikia. Tik bangas be reikalo keliate
@Gėjus niekadėjus kai pasensi, nevaliosi užlipt - tai jis ant tavęs lips?
ka jis cia kalba?seima tik is santuokos? tai,jai vyras ir moteris gyvena be santuokos,augina bendrus vaikus...tai jie ne seima?o,jaigu vienisa moteris,arba vyras augina vaikus-tai jie irgi ne seima? tai kas jie? sitas komunistelis visai sudurnejas.
aš jau painiojuosi,už ką jūs ir kaip
aš jau painiojuosi,už ką jūs ir kaip
o tai ką darysite rudenį,juk jūsų rėmėjai , būsimieji pagal reitingus valdantieji socdemai yra UŽ partnerystės įstatymą,netgi Vilija B.
@aš jau painiojuosi,už ką jūs ir kaip socdemai, kaip ir konservatoriai ar laisvieciai yra uz. kai bus ju dauguma tyliai viska sutvarkys. o rinkejai tik pakudakuos pora dienu. o veliau viskas bus OK. socdemai ta politika gerai ivalde, gal net geriau nei konservatoriai. Nausedai liks tik pasirasyti, nes sakys, kad vetuoti neiseina, nes veto bus vis tiek atmestas. easy peasy tsakant
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų