Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerisusia priemonė yra susitvarkyti kompensaciją.
Ka jis gero yra padares salies labui ,sitas klounas tik vetuoti moka ir suda malti
Prezidente,kalbi ir ne mastai. Pats kiršini Lietuvą. Nuo pat pradžių net ir nuo inauguracijos gavosi š..... Kiek prasižioji tiek vis ne į ta pusę. Syki vienaip syki kitaip. Tai vėluoja su skiepais,tai per greit. Manau nesupranti, kad esi Prezidentas ir turi apgalvoti kiekviena žodį, ar veiksmą. Ir eiti išvien su vyriausybę. O ne susitikes su ją kalbi viena ,žurnalistams kita. Nejaugi manai, kad paleckininkų,celofanų ir kitu kuriems susuko smegenis yra daugiau Lietuvoje negu mylinčiu ir mąstančiu . Neužteks antrai kadencijai tu celofanininkų ir antivakserių balsų. Pamastyk jau laikas.
@AnI esi tikras analas
Saunu prezidente.
Tuoj laukim atsako is konservatoriu saikos tuoj ka sugalvos kaip prezidenta smeizt. Vienintele iseiti paleis sia konservatoriu saika ir renkam nauja seima.
Prezidentas neturi ką pasakyti ir skiedžia .Tokio Prezidento Lietuvai nereikia. Tai antivakseris ir pats kiršina visus. O mano, kad tu celofanų yra daug Lietuvoje. Ne--Prezidente ne su tais eini.
Vaje, koks zodingas, tikras gatves berniukas!
O ko į jo arbatą įpylė skvernelis, kad pabudo iš nabašniko miego?
@Aha Jeigu perskaite straipsni apie nabasnika, taip supratote,kaip naudingiau konservams,labai gaila,perskaitykite dar karta gal suprasite ka norejo pasakyti ,kad tai katino asaros...
O ko į jo arbatą Skvernelis įpylė, kad p
O ko į jo arbatą Skvernelis įpylė, kad p
Aha
Siūlo- reikia visame pasaulyje atpiginti dujas iki buvusio lygio per karantną
Mes kelis metus gyvensime strese,nes iš visų pusių priešai,tolimi draugai, vyriausybės ir prezidento pjautynės.O mes kažkur kampe nustumti ,tik ant mūsų ritena milžiniškas sąskaitas ir seimo abejotinus stumiamus įstatymus dėl narkotikų,dėl gėjų teisių, migrantų gerovės...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų