Rašyti komentarą...
Istorija pasisuks kitaip ir senukas nebus kaltinamas nebūtais dalykais, čia posūnis norėjo viską užvaldyti ir taip pasikėsindamas į saviškių gyvybes.
Bėda ta, kad teisiškai psichinis ligonis pats turi spręsti ar nori jis gydytis ar ne. O kur sergantis žmogus gali pripažinti savo ligą. Todėl krenta pasekmės ant artimųjų pečių.. o istorijų visokių, bet įstatymas gina ne sveikuosius.. gaila ir apmaudu..
Pasimaiso senoliui (senolei) protas del senatves, nuvedi pas psichiatra, o tas klausia, kuo skundziates... Aisku, pats ligonis niekuo nesiskundzia, jis "sveikas kaip ridikas", o artimajam (tam kuriam kasdien diena nakti su demenciniu reikia gyvent) psichiatras nei zodzio neleidzia istart... Tai ko stebetis, kai "normalus" senolis vieno "susisvietimo" metu padaro tai, ka padaro... Lietuviski sielos gydytojai, tfu.
jei turėjo daug technikos, tai pelno nelabai. Technika labai brangi ir ūkininkai įsigyja tik su banko paskolomis. Dirbo dėl ateities. Gal būt šie metai sausringi, nebus iš ko paskolas dengti, tai ir užtemo protas
Ligonių Lietuvoje daugėja, kad taip laiku kreiptis pas medikus pagalbos, tikrai tokių baisumu nebūtų.
@Jonas Sakot, kad pas psichologus lankos tik durniai. Apie kokias gydytoju pagalbas cia svaiteji.
Nera ko nustebt, tas normu, daug dirbam, nematom sviesios dienos, vien tik dabas, pelnas, tikiu dalyku tik dauges, skinam greitos ekonomikos vaisius, mes visada pirmieji ir darbe ir smurte.
@Jonas Tiesą sakote Jonai. Žmonės nieko nemato kaip darbą ir darbą, nėra laiko kada net sirgti, o apie atostogas svajoti tik galima. Tai nenustebkim tokių nelaimių, ir ar nepadaugės, kai ariam ir šviesios dienos su poilsiais nematom. Protas, bet kam gali užtemti, tik gaila, kad šeimos nariai nukenčia ir kenčia...
Į viršų