Rašyti komentarą...
Kvaila nesąmonė.Pakviestas į vestuves dovanoju vokelį su tokia suma kiek galiu ir niekas negali nustatinėti jokias sumas.Vestuves jaunavedžiai kelia pažymėti jiems šią ypatingą dieną gyvenime.Tą šventę kelia sau ir normalūs jokių išskaičiavimų nedarys, kad bent kiek atsipirktų visos įšlaidos.Tai tikrai nepadoru.Jeigu neturi lėšų, tai ir neruošk tų vestuvių.Svečius kvieti ne dėl pinigų sunešimo, o kad pasidžiaugti, pabūti, pasigrožėti ta sava švente.Labai geras draugas, kolega ar artimas giminaitis kuris yra pakviestas gal neatvyks į šias įškilmingas vestuves, nes neturės galimybės tokias sumas dovanoti.Geri, artimi žmonės yra brangesnė dovana už tas popieriaus skiautes.Labai gaila, kad net gražiausias akimirkas matuoja suneštomis žmonių sumomis, o ne džiaugiasi savo švente ir kviesto mielo svečio atvykimu.Dovana negali būti tokio lygio kokia suma paskaičiuota kiekvieno svečio gerbuviui.Kas tokias taisykles nustato, tai žmogus be moralės ir etikos.Vestuvės tai ne biznis, tai ne verslas.Nereikia pamiršti senos labai geros patarlės: įkritęs į balą nenorėk sausas išipti.
ir vėl kitą rašinį užsako . Laidotuvėm.
Kad jaunieji nepamirštų pajamų mokestį susimokėti
Bankyrai pudrina smegenis, atseit nereikia grynų pinigų. Fantazuokit. O man patinka tik grynieji. Va taip.
Mada ateina ir praeina. O suskilusi gelda lieką. Tad kas atsakingas už mada?
@Bronius Geriausia dovana ir ne mada. Vyrui plaktukas, žmonai kočėlas.
Kvaila mada nulio nepervesi o vokeli gali ir tuscia paduoti...
@patikėkit Į skaitmeninį beprotnamį/ konclagerį žųgiuojam vis greičiau... Nors šitas straipsnis, manyčiau, tik "iš piršto laužtas", nes "taip reikia" papudruoti smegenis dundukams, kad žmogoms būtų įteigta bankų ir skaitmeninių sekimo programų "rojaus" patogumai ir gerumai...
Kuo tolyn tuo kvailyn
taip - už grynuosius tuojau ir belangės gausi...
Tai visiška nesąmonė pavedimu dovanoja pinigus tai dar saskaitos nr, reik žinot ir čia gali visko būt gali ir nebūt pavedimo taip kad tas ant to pačio . IŠSIDIRBINĖJIMAS .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų