Naglis Puteikis paliks Seimą, jeigu Vilniuje taps Kontrolės komiteto pirmininku

 Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Naglis Puteikis gali atsisakyti parlamentaro mandato, jeigu susitars su koaliciją formuojančiu Liberalų sąjūdžiu dėl Kontrolės komiteto pirmininko posto.

„Taip“, – pirmadienį BNS atsakė jis, paklaustas, ar paliks Seimą, jei gaus minėtas pareigas savivaldybėje.

„Norime įgyvendinti mūsų skaidrumo principą, kad visi viešieji pirkimai ir jų sąmatos būtų įkeliami į internetą“, – kalbėjo N. Puteikis.

Sekmadienį antrajame rinkimų ture Vilniaus miesto meru išrinktas Remigijus Šimašius anksčiau yra pranešęs, kad dėl valdančiosios daugumos sostinės taryboje, be kitų trijų partijų, derasi ir su „Lietuvos sąrašo“ partija, su kurios sąrašu N. Puteikis išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą.

Savivaldybės tarybos nario ir parlamentaro pareigos yra nesuderinamos.

N. Puteikis į Seimą išrinktas vienmandatėje Danės apygardoje Klaipėdoje. Jam atsisakius parlamentaro mandato, teks rengti naujus Seimo rinkimus šioje apygardoje. Eiliniai parlamento rinkimai vyks kitų metų rudenį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
N
No Puteikis
2015-03-16 18:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seime kojas šildysis nebeilgai, antrai kadencijai neišrinks niekas, tai reikia mikliai peršokti - tarsi kokia blusa straksi nuo šeimininko ant šeimininko, kaip ir aną kartą, kai su konservais pateko į seimą, o paskui tikėjosi iškilsiąs su Garliavos skandalu iki prezidentų. Ir vis prašauna, ir vis to puteikio niekam nereikia... Iš tiesų - jei Šimašius ŠITĄ į veikėją po savo sparnu priglaus - padoriai jo reputacijai - galas. Reikia tikėtis, nepadarys tokios klaidos.
Atsakyti
-1

M
Marija
2015-03-16 17:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu Puteikis bus kartu su Šimašiumi, man tada Šimašius smuks iki dugno, nes iki šiol aš jį gerbiau, bet kartu su Puteikiu, vadinasi smukti iki šio populisto lygio.
Atsakyti
-4

a
amdaa
2015-03-16 18:44:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei jis gaus si posta, gerbsiu Puteiki dar labiau
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų