Rašyti komentarą...
Visi kaip vienas balsuokime už Nerša Nutriją Neringą! Ji - kilniausioji Kankinė, Mergelės gynėja, visų vargdienių Užuovėja! Mylėkime Ją, garbinkime ir šlovinkime! Hosanna Nutrijai Nerša!
Visi kaip vienas balsuokime už Nerša Nutriją Neringą! Ji - kilniausioji Kankinė, Mergelės gynėja, visų vargdienių Užuovėja! Mylėkime Ją, garbinkime ir šlovinkime! Hosanna Nutrijai Nerša!
"(N. Puteikį konservatoriai sąraše nureitingavo žemyn, – Balsas.lt)" - dezinformuoja Balsas.lt.
Iš tikrųjų yra priešingai: paprasti Tėvynės sąjungos nariai NAGLĮ PUTEIKĮ pakėlė į 13 vietą partijos sąraše, o uoli keliolikos "pirmųjų" naujųjų komjaunuolių viršūnėlė, susiteikusi sau sprendžiamojo balso įsigaliojimus - "nereitingavo 20 vietų žemyn. Tai neturi nieko bendra su Naglio Puteikio mėgiamumu kolegų tarpe.

Juozas Valiušaitis, fotodailininkas
"Drąsos kelio" judėjimas
Tokiems kaip jis įstatymai nerašomi,o apie moralę ir žalio supratimo neturi.Natūraliausiai jis atrodė policijoje už grotų-veidas be kaukės
Bjauru skaityt tokius Jūsų komentarus, fui pasmirdo kubilizmu...matai kubilas taupus, kitus verčia taupyt, bet pats tunka iš to taupymo, o tauta europinėm kruopom pilnom kirmėlių verčiama maitintis...N.Puteikis sąžiningas ir kaip žmogus su savo vertybėm ir kaip tautos atstovas ir tikrai nemanau, kad jis minėtas sms konservatoriams siuntinėjo. Beje jam iš koncervų reiktų bėgti kiek kojos neša, nes jų partija taip prasmirdo, kad jokie ACE neišplaus ir neišbalins...Neatitinka konservatoriai savo deklaruojamų vertybių, todėl ir sakau, kad kai moralė išsigimsta, padoriems ten ne vieta...
atsiliepk geriau į mergaitės šauksmą GYVENTI savo GYVENIMĄ be jūsų riksmų keiksmų melo triukšmo!ir RINKIMINĖS REKLAMOS AKCIJŲ! mandatą turit,tad ATSTOKIT NUO MOTINOS IR VAIKO! kur jūsų krikščioniška moralė?!net jei mama ir būtų klydus,netgi jei tikrai taip būtų buvę-atstokite,pagaliau.yra aplink tiek tikrų,ne tariamų nelaimių:tiek nužudyta dingo jaunų merginų---KODĖL TO NEPASTEBIT????!!!ar tai yra niekis prieš tariamą tvirkinimą?
patikėti fioletavos 1 ar 2 bobų surengta akcija-rinkiminis mandato maratonas -viešųjų nežinia kurių jėgų inspiruojama partijytė su nauju Lietuvoj iki šiol negirdėtu credo:atimk iš motkos vaiką ir iš to vaiko palikimą-surask kelis kedopedo ir visą šalį apskelbk iškrypėliais ...ar tai tinka konservatoriams?
Manau kad visi konservatoriai turi nemažą proto negalią. Taip valdyti šalį, kaip valdė A. Kubilius, pritariant konservatoriams, reikia būti neįgaliems arba turėti tikslą subankrotinti valstybę.
tik , kad tokiu kaip Puteikis,kuriais galima pasitikėti mažai.Iš pavydo dėl populiarumo žmoniu tarpe, niekšai visokiais budais bando ji sužlugdyti
eik velniop, tu ne sveikas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų