Balsavau prieš Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimą, nes negaliu sutikti su Seimo pažeminimu, nes neturiu pagrindo pasitikėti prokuratūros ir teismų vadovais.

Visų pirma, prokurorai melavo Seimui ir visuomenei, teigdami, kad negali įvykdyti Seimo nutarimo ir parodyti laikinajai Seimo tyrimų komisijai Garliavos šturmo medžiagos. Jie tvirtino, neva jiems neleidžia to padaryti įstatymai, bet citavo Baudžiamojo proceso kodekso straipsnį, skirtą žiniasklaidai. Tuo tarpu pagal Seimo laikinųjų tyrimo komisijų įstatymą prokurorai privalėjo pateikti visą tyrimui reikalingą medžiagą komisijos nariams. Buvo atvirai pasityčiota iš Seimo, kai prieš jį generalinis prokuroras Darius Valys pasitelkė Šiaulių prokurorę Niną, kurios dalyvavimo sprendžiant Seimo nario neliečiamybės panaikinimo klausimą ir perduodant medžiagą Seimui joks įstatymas nenumato. Taigi, atsisakęs įvykdyti Seimo nutarimą ir nepateikęs visos Seimo reikalautos Garliavos šturmo medžiagos, generalinis prokuroras pamynė konstitucinę Lietuvos Respublikos santvarką, o Seimas, sutikęs su tokiu prokuroro elgesiu, prisidėjo prie Konstitucijos paniekinimo.

Prokurorai melavo Seimui ne pirmą kartą. Praėjusios kadencijos Seimo Antikorupcijos komisijai, tyrusiai FNTT vadovų atleidimo klausimą, prokuratūros vadovai taip pat sakė netiesą. Dar ankščiau Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas atskleidė, kad aukščiausi prokurorai net raštu melavo Seimui teigdami, kad vadinamoji Kauno pedofilijos byla tiriama sėkmingai.

REKLAMA

Prokurorai pradėjo žeminti Seimą tuomet, kai pamatė, kad jis nuolankiai kenčia Valstybės saugumo departamento patyčias. Prisiminkime: VSD iki šiol neįvykdė Seimo nutarimo ir nepateikė Seimui 12 analitinių pažymų apie aukšto lygio politinę korupciją. VSD vadovai susidorojo su Seimo komisijai sąžiningai liudijusiais kontržvalgybos pareigūnais ir iš Seimo tribūnos grasino susidorojimu jų veiklą tyrusiems tautos atstovams. Nuolankiai paklusęs Šiaulių prokurorei Ninai, šios kadencijos Seimas prisiėmė ir ankstesnių Seimų pažeminimo gėdą.


Rašyti komentarą...
P
PP
2013-04-14 20:20:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip linksniuoja Neprigulnos Lietuvos teisėsaugą ir teisėtvarką eilinis LR pilietis ,kai tokią situaciją mato tautos išrinktas Seimo narys? Kas dėlto neša politinę atsakomybę ,ar viena Prezidentė? Matyt, tai ir yra pagrindinių klausimų atsakymas Lietuvai dėl gyventojų netikėjimo valstybe, jos teisingumu ir vykstančia didžiausia emigracija.
Atsakyti
0

V
Vaidilute
2013-04-14 23:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nagli, Tu labai drasus zmogus. Eiciau su Tavimi I kalnus. Aciu.
Atsakyti
-2

O
Ona
2013-04-15 08:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad Naglis dar atsilaiko pries klanus, bet Neringa nuo viso slykstaus melo gali paluzti. Kad tokiu saziningu politiku daugiau butu , tai valstybeje butu ROJUS. Negirdziu atsiliepimu is sazininguju V.Gailiaus, Urbsio ...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų