Kauno teritorinės muitinės (KTM) pareigūnai savaitgalį sulaikė kontrabandinių rūkalų už 40 tūkst. litų.

Pasak KTM atstovo spaudai, Kybartų kelio posto pareigūnai sustabdė 37 metų Lietuvos pilietę R. B. ir detaliai patikrino jos vairuojamą "Volkswagen Passat" automobilį, kurio bagažinės dugne specialiai įrengtoje slėptuvėje rado nedeklaruotų 700 pakelių cigarečių "West" ir 80 pakelių cigarečių "Bond" su rusiškomis banderolėmis. Cigaretės įvertintos daugiau kaip 5 tūkst. litų.

To paties Kybartų kelio posto pareigūnai kartu su Muitinės kriminalinės tarnybos Marijampolės skyriaus pareigūnais sulaikė du Lietuvos piliečius, mėginusius nuo muitinės kontrolės nuslėpti kontrabandines cigaretes. V. J. "Audi 100" automobilio kuro bake bei priekinėje panelėje gabeno 600 pakelių cigarečių "West". 27-erių metų lietuvis V. V. "Volkswagen Passat" automobilio priekinėje panelėje ir galiniame bamperyje slėpė 450 pakelių cigarečių "West" su rusiškomis banderolėmis. Bendra sulaikytų cigarečių vertė - beveik 7 tūkst. litų.

Pagal Muitinės kriminalinės tarnybos pateiktą informaciją, kad gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, Kybartų kelio posto pareigūnai, pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, detaliai patikrino trijų lietuvių automobilius. Automobilių dujų balionuose, priekinėje panelėje, po bagažinės apmušalais ir po variklio dangčiu bei stoge įrengtose slėptuvėse rasta 800 pakelių "Viceroy", 2347 pakeliai "Jin Ling" ir 540 pakelių "Bond" nedeklaruotų cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Nelegaliai gabento tabako krovinio vertė siekė beveik 25 tūkst. litų.

REKLAMA

Į Ramoniškių kelio postą iš Rusijos atvykęs 22 metų lietuvis L. V. žodžiu deklaravo, kad veža 2 pakelius cigarečių ir litrą degtinės. Atlikus detalų "Audi 80" automobilio patikrinimą, po pavarų perjungimo svirtimi įrengtoje slėptuvėje rasta 260 pakelių cigarečių "LD Pink", kurios įvertintos daugiau kaip 2 tūkst. litų.

Neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos, pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.


Rašyti komentarą...
A
A ne?
2010-04-12 18:30:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir ką dabar? Per kaminą išleist? Vietoj to, kad parduot per kažkokias parduotuves, kad gaut kažkokį pelną, o ne per kaminus dūmais paleist.
Betgi mes esam išdidūs ir kvaili, kad darytumėm kitaip, nei kažkas mums įsako. O gal mums taip patogu?
Atsakyti
0

r
rama
2010-04-12 18:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
ot ir gerai rukalai nesveika!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų