Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai Medininkų, Raigardo ir Lavoriškių kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau kaip už 23 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Pasak VTM atstovė spaudai, kai kuriems mūsų šalies piliečiams ketvirtadienio kelionė namo nebuvo sėkminga. Iš kaimyninės Baltarusijos pro Medininkų kelio postą grįžtantys lietuviai prarado nelegaliai vežtas cigaretes, o kartu, žinoma, ir būsimą uždarbį.

Nepasisekė pro šį kelio postą grįžtančiam mūsų šalies piliečiui V. Z. Jo automobilyje "Renault Escape" pareigūnai rado beveik 200 pakelių cigarečių, kurių vertė siekė beveik pusantro tūkstančio litų. Rūkalai buvo išslapstyti po vairuotojo sėdyne, automobilio bagažinėje ir po apdailos detalėmis.

Jau po ketvirtadienio vidurnakčio Medininkų posto ir pareigūnai sustabdė piliečio E. S. vairuojamą automobilį "Opel Zafira". Kurį, kilus įtarimų, buvo nuspręsta apžiūrėti detaliau. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad automobilis turi dvigubą dugną. Atidarę šią slėptuvę, pareigūnai rado beveik 1800 tūkst. pakelių cigarečių "Minsk super slim" su baltarusiškomis banderolėmis. Realizavus šias cigaretes Lietuvoje, į vyriškio kišenę būtų įkritę beveik 15 tūkst. litų.

REKLAMA

Nepraėjus nė valandai, muitinės pareigūnai sustabdė dar vieną sieną kirtusį mūsų šalies piliečio S. K. vairuojamą automobilį. Patikrinus sustabdytą automobilį "Volvo 940" paaiškėjo, kad vairuotojas daugiau kaip 900 litų kainuojančius 130 pakelių cigarečių buvo sukimšęs į automobilio stoglangyje įrengtą slėptuvę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų