Mokslo metų pradžią minėjęs Nausėda įvardijo ir liūdnąją šventės pusę

Lietuva švenčia mokslo metų pradžią. Nors dalis mokyklų  šventę minėjo rugsėjo 1-ąją, tačiau dauguma su gėlėmis, pasipuošę ir šypsenomis veiduose pradėjo mokslo metus rugsėjo 2-ąją.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenė šventę pradėjo ypatingai. Mokykloje pasirodė pats prezidentas Gitanas Nausėda sodino medį, bendravo su moksleiviais ir mokytojais. Deja, prezidentas negailėjo kritikos ir Švietimo ministerijai.

„Procesas vyksta nesparčiai, procesas aiškiai netenkina, nes, kad ir kaip būtų, ne taip jau seniai teigėme, jog mokytojo profesija turi tapti svarbi ir gerai apmokama. Deja, šiandien matau kol kas labai mažai padarytų žingsnių, kad ta mokytojo profesija būtų de facto prestižinė, o laikas bėga“, – kalbėjo prezidentas Gitanas Nausėda.

Visą prezidento komentarą žiūrėkite vaizdo siužete ir TV3 žiniose.


Rašyti komentarą...
M
Meda
2019-09-03 09:02:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidentas negailėjo kritikos!!! Grieščiau vadovauti reikia... 30metų iš tuščio į kiaurą pilstot ir niekas nesikeičia? Mes 30metų kritikuojam valdžią, savo darbovietea, gyvenimą ir niekas nereaguoja??? Gerai dirbat asilai už kapeikas ir toliau taip. Už ne tinkamus darbus reikia atleisti, bausti vadovus. Mus eilinius žmogeliukus jūs greitai nusodinat, atleidžiat, nubaudžiat.... Kokias žinias bežiūrėtumėm seimūnai telefonose sukrite. Tai ko mes galim tikėtis iš "pievagrybių"? Dėl vietos į gerą kėdę pusę metų draskosi, o pareiga tarnauti tautai. BET!!??? Gėda, kad Lietuva per 30metų neišsivalė nuo korupcijos ir giminių klano!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų