Rašyti komentarą...
Kas per nesamonė numirėlius barstyti jūroje. Ten žmonės maudosi, plaukioja žuvis, kurią valgome. Teks atsisakyti eit į maudytis į jūrą ir prie jūros. O kas maudysis, pamatysit, kiek skenduolių atsiras,nes mirtis traukia mirtį. Mirusieji pasiims gyvuosius.
Jau nusileido žemiau jūros lygio. Kaip galima teršti bendro naudojimo sferas? Ar kas pagalvojo kas tie pelenai? Ir ar iš viso yra kas nors bendro su mirusiuoju - juk degina kartu su karstu? O gal reikėjo priimti sprendimą nenorintiems atsiimti pelenų palikti juos laidoti bendrame sudegintų mirusiųjų kape, nes nėra jokio skirtumo materialistine prasme, tik simbolinė prasmė. O laidoti kūną prasminga, nes išlieka genetinis kodas ateities kartoms, kurios gal norės tyrinėti įvairiais kriterijais. Kažkodėl įdomūs egiptiečių ir kitų senųjų civilizacijų žmonių kapai, daromi dideli atradimai medicinos srityje. O visokių gal būt net sunkiųjų metalų užteršti pelenai tikrai netinka pilti į vandenis. Tik mūsų politikai protu nepasižymi, anot vieno mano kolegos, ir vengia konsultuotis su žinovais.
Užtai ir eilės susidaro kai daktariukai kavutes kas valandą siurbcioja...
Koks skirtumas? Visi neišskiriant kitų taip darė...tai reik suprasti, kad kažkas išsiskirs ritualais, spalvom ir efektais? Norėčiau pamatyti naujų spalvu ir vaizdų...juoda, juoda...neįdomu?
Daktarai savo partnerius laidodavo sieros rūgšties statinėje.
Daktarai savo partnerius laidodavo siero
Daktarai savo partnerius laidodavo siero
Hm
Aš prieš barstymus juk tai buvo žmogus kuris gyveno aš už laidojimą juk žmogus ne šuo ir be to ir su šunims taip nesielgia tik aišku mylintis gyvunėlių žmonės išbarstyti pelenus juk ten buvo žmogelis taip nedera manau norėsi mylima žmogų palaidoti ir lankyti jo kapa jai visi pradėsime barstyti tai ka lankysime juk vėjelis nupūs į visus šonus kas taip sugalvojo per idiotai tokį tradicija !!! Juk tai žmonės !!!
@Milda Klaipėda Kaulelius išbarstys...
JAU GERIAU MIRT JAUNAM - NEI SENAM IR LIGOTAM, NES JAU EILĖS PRIE POLIKLI NIKU. IR MEDIKAI TIKRAI TURI LAIKO ATSIGERT KAVUTĖS IR KONJAKĖLIO. DAR RANDA LAIKO KYŠIAMS PAIIMTI IŠ PACIENTU NUO 5000 - 9500 EURŲ ...
O as noriu savo sodyboje , po AZUOLU. kodel negalima ???
@MAGDUTE Gali, kad ir po pamatų isiraust sau urvą, visiems dabar dzin, visi ieškom kur sodos ir druskos ukrainietiskos nusipirkt, kas tau eis po azualu tau duabe kast šaknys vien, durnu ieskai
@Magdei Važiuok y Baltarusija ten ukrajinietiskos sodos ir druskos kiek tik nori
@MAGDUTE Tu nori būti po žeme kieme tragiška minkys kas norės kur logika??? Ar kapų nebėra kad po ažuolu????
Kaip galima išbarstyti upėse ne arčiau, kaip 5 km nuo kranto?
@Audra Cia gi APSIRUKIUSIU partija sias nesamones isdeste. Ten gi su PROTU draugaujanciu--nERA !!!
Į viršų