Rašyti komentarą...
Pirmiausia gydo nuo covido, o lėtinės ligos paliekamos savieigai, žmogus miršta nuo lėtinės ligos, kuri negydoma. Vyksta atranka, jei pasiskiepijas tai dar daugiau žiūrima į bendrą žmogaus sveikatą, o jei ne...tada palieka savieigai.
Visu pirma niekas beveik negydo zmogaus,gydymas tiktelefonu.,be tyrimu. Kitas dalykas tikrai turiu du mirusius pazistamus,kurie mire tik paskiepinu.Vienamis ju tuokart pasidare bloga,ir jau neatsigavo,tai Alytaus lidlo apsaugos darbuotojas.Kitas ilgiau pagyveno ir mire.TRecias atvejis ,brolio sunus 16 metu,po skiepu priesinsultine busena.iki tol nesirgo niekuo panasaus
Niekiniai teiginiai.
Kodėl visus skiepus apjungėte? Juk rašote tik apie covidą. Tai ir pateikite tik covido duomenis. Be to, iki ilgalaikio poveikio duomenų rinkimo pabaigos dar liko daugiau nei metai.
Medicinos nepriežiūra kalta, o ne skiepai.
Aferistai! Dezinformacijos skleidėjai.
Manau, kad dėl mirčių ne skiepai kalti, o tas, kad daugeliui žmonių visiškai nebeprieinama medicina. Kokia tikimybė išgyventi širdininkui, kuriam talonas pas specialistus tik po 10 mėnesių? Deja, bet medicina Lietuvoje sugriauta iki pamatų. Kas kažkiek turi pinigų dar gali nueiti pas privačius gydytojus, o kas jų neturi - tie ir kelia mirčių statistiką.
Tai kas cenzuruojama
Tam , kuris To. Negalimas daikatas, kad antivakserė gydytų skiepais To rūpintis dėl AA aštunto skiepo ir kiaušinių nereikėtų, nes jam irartimiausių metų- kitų pakaks. O kur ten molinėj urnoj kiaušiniai ar durna galva, kas ten tuose pelenuose atrinks. Pasiųlyčiau nesivadovauti aukšto pono ambicijom ir pasipūtimu į galvas kalamu receptu gydytis testais. Gal geriau vakcina? Žiūū po aštunto skiepo ir tu galėsi pasikasyt kiaušinius, ne pelenuose, žinoma.
Tikejimas mokslu priveda ....
Tikejimas mokslu priveda ....
Mokslu tiketi nereikia - cia kaip teisme, jei irodyta, tuomet taip ir yra, o jei ne, tuomet ne ")
Prie ko cia tikejimas, tai nelabai suprantama

O is kitos puses, gal tikrai tik tikejimas ir belieka, kada atejes i gydymo istaiga, pasirasai 16-likoje vietoje, kad gydantys gydytojai (besirementys mokslu) uz nieka neatsakingi. Darys su tavimi ka tik nori ir uz pasekmes pats busi atsakingas, - stai kur didziausia mokslo virsune.
Sutrydę antivakseriai kalti.Šika,šoka ir vis dar nori.
@QQQ Antivakseriai ar vakseriai čia niekuo dėti. Dievintieji gydytojai paliko ligonius - širdininkus, vėžininkus ir kitus likimo valiai. Pasidarė nepasiekiami. Juk dievai! Tik šitie ,,dievai" kažkodėl uoliai vykdo šėtono planus.
Į viršų