Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ale graži ta Bilotaitė
Matai priešą. - Duok pirmas į snukį, nelauk kol užpuls tavę ....
Nei straipsnio nei komentaru praktiskai neskaiciau ...bet jei lietuviskas bu-dulis geriau varo pest vistu in UK uz 1500 . o nenori dirbt savo namuose uz 800 ,tai as nesuprantu ?
UK bendrai pragyvenimo lygis minimum 2 kartus brangesnis ir tas runkelis ten gyvena blogiau ,plius nuomoja busta su kambariokais ,ko Lietuvoje jau senai nebera ,nebent runkeliai taip daro Vilniuoj ar Kavne .
Gera vieta tuscia nebuna ...
Bet ,,,yra bet ............... greit ,,,manau jau rudeni lietuviski L;ietuvos runkeliai gatvese mus emigrantus ,kad ,,, atmust ,, ju darbo vietas bent uz minimuma ...nes iki kosmoso isauges minimumas bus svajoniu alga ,nedaug liko laukt ,uzsirasykit ir atsiminkit runkeliai .pasaka baigesi ,balius baigesi ,bus ziaurus paxmelas .nebetaskysir kazdien NEUZDIRBTU pinigu ka darete bent 10 metu .
@ggg7 jau kiek metų tą patį žadį?
Sako eis aiskintis su NT vystytojais, jo, su Avuliu su senu vilku is 90-uju. Mergaite, tu pati nepastebesi kaip be triusiku is Avulio kabineto iseisi
graži ta Bilotaite
Pedopartija vykdo jų krikštatėvių - KGB nubrėžtą liniją - išlietuvinimo programą - pakeisti lietuvius atvykėliais.
Procesas vyksta x4 greičiau nei prie sovietinės okupacijos !!!
Dabar jus bandot sugrieztinti kai prisileidot???
Kur buvot 4 metus? Prisikot ateinanciai valdziai ir paliksite kitiems jusu mesla mezti? Turite buti patraukti atsakomyben! Taskas.
Statybos nelegalios ir vieni belarusai
Atsibudo kur buvo kai Lietuvą pavertė 5kolona ir musulmonų šalimi, Kaune penktadieniais į mečetę netelpa apgula visą gatvę , lauki kol atsitiks nelaimė , deportuoti juos reikia, o ne pasakas sekti, nusibodot jūs tvarto ministerei
Kas tie kacapizmo kaltininkai
Kas tie kacapizmo kaltininkai
Armonaitė,Mitalas,Šimonytė,atsakys prieš Dievą šie gyvatės
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų