Rašyti komentarą...
oas geriu tik saltineli bet jis retai buna pardotuvese jei randu tik horfoje kyla klausimas ar ji isperka ar irgi uzdraustas bet man jo specifinis skonis ir as ji visada stengiuosi prisipirkti net atsargai
Tikriausiai netyčia gurkštelėjęs "Tichės". Jei ž.ū. ministeris taip teigia, tai man runkeliui belieka tikėti.
o kaip pretendentas į prezidentus Gerbiamas Lozoraitis mirė.
Straipsnyje vienas teisingas sakinys - mineralinis vanduo brangesnis uz superkama piena!
Šiuo atveju reikia suprasti ir gamintojo poziciją. Priešingai nei Coca-Cola UK (kurie vandenį iš krano pardavinėjo kaip mineralinį), jie tyčia vartotojų neapgaudinėjo, kokybės problemą pripažino, atšaukė partiją ir sustabdė sutartį su pilstytoju. Kam nepasitaiko broko - juoba, dabar labiausiai kalta trečia šalis, o kenčia gamintojo vardas.

Šalia to, žurnalistai elgiasi nekorektiškai: mol, neatsakė į klausimus suformuluotus tendencingai ir ne į temą. Žaidžia skaitytojų jausmais: "think about kiddies". Koks tų žurnaliūgų reikalas, su kokiais darželiais tiekėjas turi sutartis, ką tai keičia? Viskas, partija atšaukta, įmonė prisiima nuostolius, tikriausiai pasiūlys alternatyvą, kol problema bus pašalinta.

Ar reikėtų suprasti, kad kai tik rajoninis laikraštpalaikis išspausdina straipsnį, įmonė turi automatiškai nutraukti visas sutartis ir skelbti bankrotą?
na ne del musu kaltes, o del butelio skamba juokingai. visada bus kalte butelio, vandens, irnegimu, grezinio ar dar ko nors. jei yra ant produkto bendroves prekes zenklas, tai bendrove ir atsako. o kokius butelius ji perka irgi bendrove atsakinga.
Gerai, kad ministras rūpinasi vartotojų teisėm ir produktų kokybe. Bet jau skandalą išpūtė tai oi oi oi.

Matai, minsteris toks lepūnėlis, kad nuo gurkšnio pastovėjusio vandens dabar pasigaus spindulinę ligą, viso organizmo išsekimą ir lėtą bet skausmingą mirtį. Įdomu, ar jis kaip žemės ūkio ministras niekad nėra turėjęs kontakto su nesterilia aplinka? Dauguma žmonių ramiai geria vandenį iš šulinio ar krano, niekada nesterlizuoja stiklinių ir kažkodėl neišmiršta. O gal ministeris net ir išsiviręs sriubos, ją suvartoja sterilioje aplinkoje ir vienu ypu (kad neprisiveistų stafilokokų, kurių yra kiekvienoje įprastoje virtuvėje).

Labai panašu į kažkokį užsakymą ir sąskaitų suvedinėjimą.
Kas priversatsakyti Gerkim Vytauta

Skaitomiausios naujienos
Į viršų