Rašyti komentarą...
Ar jis gali ignoruoti teismo kvietima ? Aišku, jei jis gyvena ES
Gorbačiovo amžius jau ne tas, kad trankytųsi į kokią tai Lietuvą. Klaipėdą, Vilnių ir visą Lietuvą atgavome. O gal išsikovojome? Galėjo Vilnių grąžinti iš ko atėmė- Lenkijai... Ir ką būtume padarę? Nieko. Nebent atsikovoję iš lenkų :)
Kada mūsų kariai bus įkalinti iki gyvos galvos už tai, kad išsiųsti su NATO pajėgomis kažką kažkur vadų įsakyti nušaus ir padarys kitai valstybei nusikaltimą? Gorbačiovas gynė savo sovietų sąjungą. Tankistai vykdė įsakymus, duotus vadų. Juk jie kariai, tarnavo davę priesaiką. Išeitų, kad kiekvienas karys turi savo galva spręsti, ar jam šauti, ar ne. Nes tiesioginis vado įsakymas ateityje gali kainuoti laisvės atėmimą iki gyvos galvos, o kai kur ir nuteisimą myriop. Ar mes savo vadus ir karius išduosime tai valstybei, kuri kada nors jų gali pareikalauti? Ar elgsimės kaip dabar Rusija ir griežtai juos ginsime? Štai kur man klausimas įdomus...
Gorbacovui reikia Vilniuje pastatyti paminkla ir Vilniaus miesta pervardinti kaip GORBOBURG. Aciu tau Gorbi kad mums palikiai visa Wilno, Memeli, pramones infrastruktura ir issitraukia is Lietuvos be jokio suviniu.
Esu patriotas,bet to jau per daug. Gabrielius eina senelio pėdomis.
Biby dejo jis ant lietuvos ir ant jusu
Netikiu ,kad vokiečių Nobelio premijos laureatu iškeptas Gorbačiovas atvyks į LR teismą ir čia paaiškins tiesą.
Į viršų