Meras prakalbo apie rimtas liberalų permainas

Liberalų sąjūdžiui verta atsinaujinti ir generuoti naujas idėjas, sako partijos pirmininkas Remigijus Šimašius, pranešus apie buvusio prezidentės patarėjo Renaldo Vaisbrodo kandidatūrą į liberalų atsakingojo sekretoriaus pareigas.

„Dabar Liberalų sąjūdžiui yra toks metas, kai verta ir atsinaujinti, ir vadybinius sugebėjimus į aukštesnį lygmenį pakelti, ir užtikrinti, kad būtų konsolidacija ir naujos idėjos“, – BNS pirmadienį sakė R.Šimašius.

Jis teigė, kad R.Vaisbrodas naujose pareigose „puikiai galės įgyvendinti šiuos uždavinius, nes turi europinės patirties su liberalais dirbti ir yra idėjiškas žmogus“.

Prezidentūrą palikęs Dalios Grybauskaitės vyriausiasis patarėjas užsienio politikos klausimais R.Vaisbrodas pakeis Raimondą Imbrasą, atsakingojo sekretoriaus pareigose dirbusį septynerius metus.

„Visiškai akivaizdu, kad keičiantis pirmininkui, partijai naujoje situacijoje esant ir naujus uždavinius keliant, kyla klausimas, kas toliau turi vadovauti“, – kalbėjo R.Šimašius, pridūręs, jog R.Imbraso atsistatydinimas buvo savalaikis.

REKLAMA

Imbrasas nebuvo apklaustas

Liberalų sąjūdžio pirmininko žiniomis, R.Imbrasas nebuvo apklaustas politinės korupcijos byloje, kur kyšininkavimu įtariamas buvęs partijos lyderis Eligijus Masiulis. R.Imbrasas lieka partijos nariu.

Apie R.Vaisbrodo galimybę vadovauti liberalų sekretoriatui prieš mėnesį užsiminė buvęs partijos laikinasis lyderis Antanas Guoga, tačiau R.Šimašius teigia, kad „tuo metu jokios derybos nevyko“.

Liberalų sąjūdžio reitingas dramatiškai smuko po korupcijos skandalo, kai E.Masiulis sulaukė įtarimų ėmęs 106 tūkst. eurų kyšį iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio.

Partijos reitingas birželį krito iki 3,6 proc., ir liberalai atsidūrė ties patekimo į Seimą ribą, rodo savaitgalį dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbta „Vilmorus“ apklausa. Iki skandalo liberalai buvo iškopę į antrą vietą reitingų lentelėje, jiems savo balsą žadėjo apie 15 proc. apklaustų rinkėjų.

R.Šimašius tikisi, kad partijai pavyks susigrąžinti nors dalį rinkėjų pasitikėjimo.

„Aš manau, kad visiškai akivaizdu, kad liberalams daugelio rinkėjų akyse reikia išugdyti pasitikėjimą iš naujo ir aš tik galiu patvirtinti, kad jaučiamės pakankamai stiprūs, tvirti ir turintys aiškią žinią rinkėjams, ir, aš manau, kad žmonės supras, jog liberalai yra tie, kurie geriausiai atstovauja jų interesams“, – kalbėjo Vilniaus meras.

Teisėsaugai gegužę paskelbus apie įtarimus, E.Masiulis pasitraukė iš Seimo bei partijos pirmininko pareigų, o neeiliniame suvažiavime praėjusią savaitę Liberalų sąjūdžio lyderiu išrinktas R.Šimašius.

 


Rašyti komentarą...
k
kelrodė žvaigždė
2016-06-21 13:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keičiat kailiuką, ir tiek. Kyšininkams IDĖJOS- TIK FIGOS LAPELIS GĖDAI PRIDENGTI, KAD NESIMATYTŲ GĖDA. NE IDĖJAS REIKIA KEISTI, O PATIEMS KEISTIS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų