Rašyti komentarą...
Galimybių pasaso reikalavimo įvedimas yra mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas- plovimas. Sergamumas didėja ir didės nepriklaisomai nuo pasiskiepijųsių
Uždarykite naktinius klubus ir gėjų lindynrs ir vislas kaip mat susotvarkys..


Tai laikas tą šūdpasį panaikinti ir pereiti prie normalių karantinų. Su didelėm išmokom ir žmonėms, ir savarankiškai dirbantiems asmenims, ir vaikams, nebešvaiščius pinigų nesąmonėms.
Kai vyriausybės tikslas visus paskiepyti o ne pandemiją suvaldyti tai virusas ir plinta, Serga, kitus užkrečia ir miršta paskiepytieji taip pat, tai kam tas skiepas? Gal neskiepytų imunitetas būtų stipresnis ir taip žmonės nesirgtų? Kai miršta garbingo amžiaus žmogus, pabrėžiama kad mirė nuo COVID o kai miršta tokio pat amžiaus skiepytas, prideda kokio amžiaus grupei priklausė. Ar taip sunku suprasti kad žmonės su saule negyvena ir vyresnio amžiaus žmonėms bet koks virusas pavojingas ir pasiskiepijusius ir ne vienodai siunčia į aną pasaulį. O skiepas tik susilpnina atsparumą kitoms ligoms.Kas turi įvykti kad valdžios atstovai pradėtų matyti žmones ne tik skaičius ir pripažinti kad absoliučios tiesos nėra?
Genocidas.
REIKĖTU NUIMTI VISUS RIBOJIMUS, PASUS IR SKIEPIJIMĄ. IR LEISTI SITUACIJAI IŠSISPRESTI SAVAIME.
NES KUO TOLIAU, TUO VISI VALDŽIOS SPRENDIMAI BLOGESNI VIENAS UŽ KITĄ.
Beprasmiška tie gp
As nesuprantu,kad dabar tik pamate kaip bus,jug jau ir taip buvo aisku.....,ar cia reikia e
zyniu but???
Į Norfą rečiau einu, nes išėmė keletą mėgstamų kasdieninių produktų iš apyvartos... O šiandien vos radau kur mašiną pastatyt
Taip mažose parduotuvėse daug žmonių ypač pagyvenusių,kurie vaikštinėja ,leidžia laisvalaikį.,pavyzdžiui.Lidl.Kuo greičiau atšaukti paklusnumo pasus ir padėtis pagerės.
Salys kurios isivede GP naudoja juos tik masinuose renginiuose, baruose-klubuose, orouostuose, bet niekur nėra tokios nasamones kaip Lt. kad i parduotuves patektum, studentam i paskaitas, i darba. Kitose salyse net testai visiems nemokamai prieinami kiekvenoje vaitineje, ir visi ar skiepyti ar ne, gali prasitestuoti. O pas mus net mokami bus. Tai kas papriestaraus, kad cia ne politiniai zaidimai?
Į viršų