Marijampolės pataisos namuose užpulta medikė

Užpuolimas Marijampolės pataisos namuose. Įkalinimo įstaigoje nuteistasis užpuolė medikę ir, neoficialiais duomenimis, pradėjo ją smaugti.

Tiesa, bent jau rimtesnių sužalojimų moteris išvengė.

Kol kas dėl patirtos žalos moteris nesikreipė. Kalėjimų departamento atstovė Irmina Frolova-Milašienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino patį faktą, bet daugiau detalių neatskleidė:

„Galime patvirtinti, kad toks atvejis buvo. Kriminalinės žvalgybos valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą. Pirminiais duomenimis, medikė žalos nepatyrė, bent jau kol kas dėl to nesikreipė. Į kitus klausimus atsakys atliekamas tyrimas.“

Vertina kaip rimtą grėsmę

Pasak Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Kęstučio Pauliuko, tai, kad buvo užpultas medikas – rimtas signalas.

Nuteistieji įžūlėja. Atvejų, kai užpuolami pareigūnai pasitaiko, tačiau nuteistieji medikų neliesdavo. Šis įvykis – rimtas signalas, kad atsivėrė saugumo spragos, kurių nelopant – situacija blogės.

Ir jeigu Teisingumo ministerija galvoja apie kažkokias naujų įkalinimo įstaigų statybas ir koncentruojasi į šią problematiką, mūsų patarimas, kuo skubiau susirūpinti pareigūnų ir darbuotojų įkalinimo įstaigose saugumu“, - sakė K. Pauliukas.

Naujienų portalui tv3.lt K. Pauliukas pasakojo, kad juos pasiekė informacija, jog užpultas asmuo buvo smaugiamas: „Žinoma, tas detales reikia tikslinti. Esmė, kad nėra pasitaikę atvejo, jog įkalinimo įstaigose nukentėtų būtent medikai. Tai sukelia tam tikrą baimės jausmą.“


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-03-05 14:38:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus departamento komentaras,medikę nuteistasis smaugė,bet ji žalos nepatyrė,medikė patyrė gėrį,neišpasakytas cinizmas,darbuotojų atžvilgiu.
Atsakyti
-1

J
Jekaterina
2021-03-05 14:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trūksta tvarkos vargšė moteris ilgai traumą gydysis ne moteriai tas darbas
Atsakyti
-4

M
Mes
2021-03-05 14:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ruso buvo gerau istremdavo nematydavo artimu atlikdavo bausme ir gryzdavo o daba lafa gyvena ka ce noreti kad taip nesielktu! Kuotolau tuo grazau ir zaurau bus!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų