Rašyti komentarą...
"SHAMEFUL!" This Is How Bill Gates & Billionaires Are HIJACKING Our Future!
3 milijonai prasirgo,GERAS! O miršta pasiskiepije,jau žinau kas po trečio skiepo ir ninada lialia.o nedasiskiepija ar po dviejų dozių nebe šneku krenta kaip lapai.tai aiškiai pasakyta kristi kaip lapai pasiskiepije po dviejų trijų metu..kadangi po dviejų metu mažai mirę dar tai trečia doze bus ir taip toliau.
Algiui salutinis skiepo poveikis: pyktis, agresija, nusikalbejimas... Cia po kurios dozes taip?
@Aha nu jo Tam aha jo.Na nebereikia kreip demesio i beviltiska psihini ligoni.Tokie jau nepagydomi
Greičiau ateitų tas mikronas ir išstumtų deltą. Nors senukams gal ir tas nebus labai lengvas, senukai ir nuo gripo kartais neišsivynioja.
@norėčiau Paprašyk norvegų, pas juos kaip tik omnikron versijos Covido pliūpsnis, gal ir pačiam duos? Tik iš karto nevažiuok namo, kur nors pas Lukašenką ar Putiną. Ten 'neturinti analogų" medicina, ten tave pagydys (gal) ir, jei išgyvensi, antivakserinis mėšlas iš galvos bus tikrai išdulkėjęs. Gal ir senukų pradėsi gailėtis?
@Algis Algi, ir vėl problemos su teksto suvokimu??? Žmogus balsuoja už lengviau persergamą viruso tipą ir pergyvena dėl vyresnio amžiaus žmonių, o tu ir vėl į pievas.
Tie paskiepyti nepilnai? Turbūt mirė iškart po skiepo?
@Spiglys Antivakseriai miršta ne nuo skiepo, o nuo tų pamazgų prieš vakcinas, į kurias kolektyviai susikrauna į savo durnas galvas. Skiepas čia ne prie ko, jūs su Covid neperskiriami draugai, tai kaipgi jis paliks tokius klientus.
@Algis vakcinu kol kas nera, kai bus butinai pasiskiepysim.
Į viršų