Rašyti komentarą...
JUMS,LIETUVEI....AMZEIS REIKALINGAS DEDE su BYZUNU ar NAGAIKE prie lietuvio MORDOS ar NUGARO,,,kitaip lietuvis esas BUKAGALVIS su pruotu is ZYRGU GALVU...o jug tai,jusu PY-DARASTI-NE VALDZIA,daviede iti UBUOGYSTIES ir SKURDO...3 kart VALIO !!!
@ZZZZZZZ.VVVVVVV. Galėjai bent be klaidų parašyt.
reikia atsiklausti savo Lietuvos žmonių nuomonės, o dabar kaip užsimano taip daro, bendraukim, pažiūrėkim kaip kitos šalys elgiasi, kad tik greičiau būtų kiti rinkimai, gal ką nors geresnio išsirinktume, reikia į valdžią vyrų daugiau jie geriau masto.
Rita. Rūkė marihuana antro ankšto šykynike ir gėrė konjaką
Gydykitės - kol dar nemokama.
Vė. Įžeidė Bajorą?!
Jeigu Rita. Taip dirba Rusija tai paverskit jos Gyvenimą panašu į pragarą ... .
Karo , kodel nekalbam ,
Tegul veža prekes iš savo valstybes į savo
@Bijau Nustok leistis ir praeis visos baimės. Priklausomybė nuo narkotikų didelė bėda.
Nepasitikiu valdančiaisiais ir prezidentu ką daro
@Kaip gyventi Važiuok ten, kur pasitikėsi, geriausia į Rytus, ten tau pasitikėti padės mento bananu.
tas SENBEZZZDUNAS=PRIEZIKAS,esas tikra SMYRDANTI ZIURKE ir SUBINLAIZYS..AMZEIS lietuvo,i vadovavo DEDE su byzunu ar nagaike rankoi prie lietuvio MORDAS ar NUGAROS.kitaip lietuvis esas tikras DEBYLAS su smegenym is ZYRGU GALVU.
@Lenkas Ruski ruski, jau durnu...tukas visai visai. Ir ką jūs ten vartojat?
O man gal ir nieko sprendimas. Pamarinuoti. Taip galim savaitę prastumti. Bet už dviejų jau naujas etapas drausti kitas prekes. Ir kibernetinė ataka yra geros žinios. Reikia pavaitoti, pakrūpčioti, kad rusų propaganda tai prastumtų narodui kaip adekvatų atsaką "pribaltams". Svarbu, kad patrankos tylėtų.
Į viršų