• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė tęsia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai. Penktadienį Ukrainos kariuomenei perduota nauja paramos siunta.

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė tęsia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai. Penktadienį Ukrainos kariuomenei perduota nauja paramos siunta.

REKLAMA

Lietuvos kariuomenė nugabeno į Ukrainą kelis milijonus šovinių ir kelis tūkstančius šaudmenų nešiojamiems trumpo nuotolio prieštankiniams granatsvaidžiams. Taip pat – apie tūkstantį sulankstomų lovyčių.

„Girdime Ukrainos skubius prašymus ir tęsiame paramą pagal išsakomus poreikius. Aktyviai raginame tą patį daryti ir sąjungininkus“, – sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Be nuolat perduodamos karinės technikos ir įrangos Lietuva taip pat aktyviai apmoko ukrainiečių karius, teikia ukrainiečiams gydymą ir reabilitaciją, rengia ekspertines konsultacijas, skiria lėšas į tarptautinius paramos Ukrainai fondus.

Lietuva jau yra sudariusi ir ilgalaikės paramos planą. 2024-2026 metams yra numatytas naujas 200 mln. eurų vertės karinės paramos Ukrainai paketas.

Dar sakoma ,kad neturim pinigų pensininkams iki padoresnio gyvenimo, o PERDUODAM ,suprask už dyką, karinę techiką, pirktą už skolintus pinigus! Ar gali normaliai gyventi tokia valdžia , kai karui su moskoliais mums liko tik RAGATKĖS langams ir akiniams daužyti...Tikras durnių laivas.
rekia,kad Lietuva neturi kuo gintis o ginklus ir toliau dovanoja Ukrainai.Nauseda galetu paziuret nors karta per kadencija i gaubli ir nustebtu pamates,kad Lietuva ne prie Brazilijos ar Australijos...
Teisingai,reikia padeti kaimynui,nes mes esame pagal uzpuolima ruskiu...pirmi,po Ukrajinos.Kad,susivienytu ir Vengrija ir padetu Ukrajinai. Juk labai gerai ginasi Ukrainieciai ir tt.Bet ,jei uzpuola Lietuva...kur jus begsite,na su vaikais..Juk begsite prasytis pagalbos ibkitas salis,taip daro ir Ukrainiieciai.Lietuviai gerbkite..savo salies vadovus.Juk vyksta karas.Juk cia tik laikinas gyvenimas,nes mes mirsime visi.Sekmes geros valios zmonems.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų