Rašyti komentarą...
Juokdari , tauta nuskurdinti baigiate ir dar manete kad Batka gazindami kazko pasieksite?Va prasau juodziu tuntai ,ekonomikos smukimas ,50 proc dujos pabrango ,elekta irgi laiko klausimas kada 50 proc brangs.Ko paseiekti norejote?Mums blogiau tik padarete ne jiems.Ir dabar tik didieji protai nusvito :D Manau patiems jau pinigeliu i kisene neina prisideti tai delto ir dejuoja dabar
Tai jūsų politikos rezultatai, džiaukis, vieni nuostolių per jus.kam jūs reikalingi ir kam reikalinga toke jūsų politika.
Tik visiskas Rusijos tarnas galejo reikalauti ir pasiekti ES sankciju Lietuvos valstybes biudzetui ir Lietuvos verslo bendrovems. Tikisi uzsidirbti is kremliaus ordina uz nuopelnus Rusijos Federacijai. Po Baltarusijos galutinio prijungimo prie Rusijos Federacijos visi tam nusipelne Lietuvos politikai bus pakviesti i Kremliu gauti Rusijos Federacijos ordinus. Isivaizduoju kaip ir Gabrielius gaudamas ordina atsakys TARNAUJU RUSIJOS FEDERACIJAI!
Uz padaryta didele turtine zala valstybes biudzetui ir musu verslo bendrovems Gabrieliu suimti ir teisti su jo turto konfiskavimu. Nukentejusiu nuo jo veiklos bebdroviu ieskiniams padengti
Tai tik parodo, kad Landsbergių klanas kaip dirbo, taip dirba Rusijos spec tarnyboms.
@Linas Jei Lietuvos valstybes biudzetas praranda iplaukas del politiku veiksmu, tai aisku kad tie politikai veikia pagal Putino instrukcijas.
Tai ko jus kišates i Baltarusijos reikalus ?
Norite Lietuva nubankrotinti ?
Kas atsakingas kad Lietuva praranda ir prarado krovinius ? Kas ?
@Pilietis Zala biudzetui padare Gabrielius. Is jo asmeninio turto ir asmeniniu lesu isieskoti valstybes naudai
kad ir kiek prisirūkęs, kaip Užpakalinė partija, bet kažką jau suprato - šimtai milijonų nuostolių garantuota, Klaipėdos birių krovinių terminalą jau galima uždaryti. Kur dėsite bedarbius ?
Daunu daunas tu migrantu dar 10 metu neatsikratys..
Į viršų