Rašyti komentarą...
Sena konservatorių karta su Degutiene taip iš gatvės kaip papuola į savo rinkimų sąrašus netraukė tokių kaip Langaitis arba dvirčio šou išgarsėjusių artistų.O kodėl niekas niekada niekur nekalba apie pedofilus ,jų aukas ,kaip jas apsaugoti,apginti?Ir ar aukos turi šansus apsiginti,jei jie vaikai?
Lansbergis su savo partija turi galimybę inicijuoti vaikų nuo pedofilų gynybą,kas palikta užribyje.Ne iš vienos pusės vaikas su bet kokiu advokatu iš kitos pusės suaugęs pedofilas tiksliai žinantis kaip gali išssiukt su geru advokatu.Vaikai iš pažeidžiamų šeimų neturi jokių šansų apginti savo sugriautą gyvenimą,nes tokios kaip Žiobienė jokių inicityvų nerodo,O žmogaus teisų gynėjai Raskevičius,Juškaitė,galimybių lygintoja Sbatauskaitė vykdo tik projektą viskas LGBT ir Q,spjaunant į daugumos nuomonę,Kalba ti apie Bartoševičių ,bet niekas apie jo galimas aukas,nes jos dar turi įrodyti,kas labai jautru,O Morgan,Pakarklytė kurios siekia reglamentuoti suaugusių seksą,nieko nekalba kas daroma kad užkirsti pedofilams kelią,lyg jų kaip koriupcijos vienintelėje lietuvoje jau nėra.
Nesuprantu kodėl, bet per rinkimus konservatoriai mėgsta sukčiauti. Kasmet į rinkimų sąrašą įrašo tuos pačius žmones kurie po rinkimų iš karto atsisako mandato Vienas iš jų rekordininkas, nes atsisakė mandato gal net10 kartų Įrašo gerai žinomus žmones kad gautų daugiau balsų. Šiemet įrašyta poliklinikos direktorė, vienos seniūnijos seniūnas, bet visi gerai žino, kad jie savo pareigų neatsisakys ir į tarybą neis.
Partnerystės pedopido STOP
Partnerystės pedopido STOP
Sukrėtimas, kad išėjo iš konservų ir eis pas Armonaitę. Tokio pačio veido valdančioji chunta
Na kol koservat. turėjo degutienę šitokių kuriozų nebuvo.o dabar tiek seimas tiek vyriausybė ir pats konserv.vadas ponas lanzb.yra sunkiai pataisoma žala visai tautai.....turi visa konserv.partija trauktis...
@Onė Atsipeikėk. LR konstitucijos 31 str. sako:"Asmuo laikomas nekaltu, kół jo kakltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu". Taigi, kol kas kaltų nėra ir išankstiniai kaltinimai laikytini šmeižtu, kas yra nusikalstama veika.
Gal vis tik Landsbergis teiktųsi rinkėjams paaiškinti - o kaip jis nebūdamas net partijos nariu, pateko į TS-LKDP sąrašą tokioje aukštoje pozicijoje? Kur jo įdirbis partijai, kokie nuopelnai ginant taip dažnai linksniuojamas partijos vertybes? Ar gal pakako tik įsiteikti partijos įkūrėjo anūkui ir už vietą sąraše užsimokėti ? Jei toje partijoje taip sudaromi sąrašai tai jau ne partija, tai tik partijos parodija. O kai tokia "partija" ne pačiu švariausiu būdu gauna valdžią, valstybė pamažu paverčiama bananų respublika.
@Na kodel neprasote paaiskinti kai pas karbauski,nebudamas partijos n ariu net premjeru tapo skvernelis,ka dvigubi standartai,pries rasydami baikas bent pasidomekit kas ir kaip
Kerstas uz Masiuli?
Prašau paiškinti man. Nesuprantu ką blogo Lietuvai padarė V. Landsbergis? Nes kiek visų klausiu, tai niekas nežino, bet nekenčia jo. Aš pats negaliu žinoti nes tuo metu dar nebuvau gimęs. Tėvai irgi nesako, nes yra apolitiški.
Visiems pamokos po My-koliuko. Visus pasiuntė, pasakė, kad čia buvo čia nebuvo ir konservatoriai apgynė. Va čia tai gėda. O po to My-koliukas bac ir visus konservus, kaip tas mokinukes padarė ir į merus patraukė. Dabar visi skuba bijoti padaryti tokią pačią klaidą ir pirma išsiaiškinti iki galo, o tada susikrėsti.
Įdomu, kas patarė ir kodėl G.Landsbergiui į sąrašus įtraukti ne partijos narį Bloževičių, kad jis taptų Seimo nariu, kai pilna tikrų konservatorių??? Gabri, paaiškink!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų