L. Graužinienė: tautai gali tekti dar kartą pasisakyti dėl atominės elektrinės

 Naujoji Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė trečiadienį pareiškė, kad dėl naujos atominės elektrinės statybos ateityje būtų galima atlikti didelio masto apklausą.

Patariamajame referendume pernai gyventojai nepritarė elektrinės statybai, bet naujoji Vyriausybė nusprendė tęsti derybas su Latvija ir Estija dėl projekto įgyvendinimo.

„Kai turėsime dėl konkretaus projekto konkrečius skaičiavimus, labai aiškiai pasakysime žmonėms, ir galbūt dar vienokia ar kitokia forma paprašysime išreikšti savo nuomonę, nebūtinai referendumu, galima padaryti labai didelės apimties apklausą“, – Žinių radijui sakė Darbo partijos deleguota parlamento vadovė.

Atominės elektrinės projekto perspektyvas trečiadienį aptars Vyriausybė, kitą savaitę šiuo klausimu bus rengiama diskusija Seime.


Rašyti komentarą...
t
taigis
2013-10-16 12:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet tauta nemato : A - kuriam velniui ta nauja statyba?. Taigi tik vakar korumpuota valdžia nepagrįstai nugriovėTATENA patvirtinta saugia ir el.energiją gaminusi po 6 cnt/kWh jūrą el.energijos. O ir kaina vartotojui buvo priimtina - 0,12 Lt/kWh. B.Atsiradus "rinkai" kaina po visų popierinių pereturbacijų valdžiukė su Seimo kontora pakėlė iki 0,50! Lt/kWh. C Po LEO LT aferos adekvatų ryšį su aplinka palaikančiam ir nieko tokio draustino nevartojančiam piliečiui tiesiog savaime turi būti aišku ,kad tesiog jau nebeetiška dar lįst Tautai į akis su tokios naujos aferos siūlymu. Ir arkliui turi būti aišku, kad su tokiais siūlymais Seimas gali drąsiai susilaikyti bent kokį gerus dešimt metų .Tikintis ,kad laikas gal kiek apmaldys žmonių pasipiktinimą . O gal ir Seimo sąstatas keisis į labiau adekvatų.Ir tai tikrai ne mano tušti išsigalvojimai . Juk net a.a. gerb. Veselka Seime už Lietuvos energetikos stuburo - Ignalinos AE uždarymo balsuotojus išvadino paskutiniais idijotais. Manau- būtina stabdyt jau ne tik pačios aferos ,bet pradėt išsamiai domėtis ir naujos aferos tikrųjų iniciatorių tikraisiais tikslais, nustatyt - kas jie tokie ir kodėl taip nekenčia Lietuvos.
Atsakyti
0

K
Klaipėda
2013-10-16 17:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinome mes tas apklausas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų