Seimo Aplinkos apsaugos komitetas kreipėsi į aplinkos ministrą Artūrą Paulauską ištirti Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorės Aurelijos Stancikienės veiklą - esą į komitetą plūsta skundai, praneša „LNK žinios“.

Galimai nelegalų A. Paulausko buvusio patarėjo Rolando Zujevo vagonėlį siekianti nugriauti A. Stancikienė pastaruoju metu atsidūrė politikų akiratyje. Neseniai pajūryje gamtosaugininkę užsipuolė Artūras Skardžius, dabar kiti parlamentarai kreipėsi į aplinkos ministrą su prašymu ištirti A. Stancikienės veiklą.

Komiteto vadovas Bronius Bradauskas teigia neprisimenantis, kuris komiteto narys pasiūlė kreiptis į A. Paulauską. Esą tai galėjo būti ir artimas R. Zujevo bendražygis Gediminas Jakavonis, parko direktorę neseniai lyginęs su stribais.

Pats A. Paulauskas sakė nusiskundimus ištirsiąs. Tačiau, anot ministro, atleisti A. Stancikienę, jei skundai bus pripažinti pagristais, yra ne jo reikalas.

Tuo tarpu parko direktorė tvirtino, kad tirti skundus kuriuos rašo su parko direkcija besibylinėjantys asmenys – neetiška. Jos teigimu, netvarkos būtų mažiau, jei Seimas parkui suteiktu daugiau įgaliojimų.

A.Stancikienė ir Neringos savivaldybė konfliktuoja jau seniai - KNNP direktorė kritikuojama už esą per griežtus draudimus parko teritorijoje. Tuo metu ji pati teigia ginanti visuomenės interesą.


Rašyti komentarą...
L
Linas
2008-04-04 23:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip taip, supratom, parko direktore skundziasi visi Zujevo draugai
Atsakyti
0

a
apsaugokit nuo Stancikienes
2008-04-04 23:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
istirkit skundus ir isgelbekit Kursiu Nerija nuo Stancikienes, nes ji yra machinatorius numeris 1 visam pajuryje. tikiuosi istirsit ir paviesinsit apie visus jos darbelius, kurie cia yra viesa paslaptis jau seniai..
Atsakyti
0

t
to lopam
2008-04-04 23:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip taip itariu Paulauskas su savo sebrais isgins Stancikiene lauk, laukytis moteriske mes su tavim. Aisku jei jau seimas isikiso, geruoju kazin ar tai baiksis, bet visiems parsidaveliams seime nedaug liko gyventi, neabejoju, jei Aurelija kris, kris ir Paulauskas galutinai per ateinancius rinkimus, atsimink Paulauskai - tauta taves nepamirs, labai norejai buti ir prezidentu ir premjieru ir kuom tu nenorejai buti bet tauta vien i zmogu paziureje atsirenka kas yra kas, viskas kas jus ponai apsisaukeliai gelbsti, tai rinkimai pagal sarasus, kol si nesamone nebus panaikinta ir toliau trinkit savo nesvarias uzpakalines dalis i siltas vietas, bet ateis diena, ir tikiuosi po kitu rinkimu kad si tvarka bus pakeista, tada kitaip padainuosit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų