Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
o vat prastums kokie tolerastai įstatymą, kad pedofilija nėra nusikaltimas, ir prilygins juos riedutininkams...
O man nepatinka idiotai, nesaugebantys atskirti homoseksualo nuo pedofilo. Pasirodo pasaka apie du princus jau pedofilija, o pasaka apie pelene ir princa - nebe. Autoriau, gal jus irgi slaptas seimunas?
Tas įstatymas tai pirštas danguje
kas kam rūpi o durniui duona.
Man neįdomu, kokia būna pedofilija. Tai - prokurorų ir pedofilų reikalas.
lyg ir norėjo autoriu kažką pasakyt, bet eilinį kartą gavosi FAIL.
pagal tokią logiką, bet koks pokalbis apie seksą su nepilnamečiu yra "pedofilijos propaganda" - turbūt autoriui vis dar nėra žinoma, kad pedofilija būna ne tik homoseksuali.
pagal tokią logiką, bet koks pokalbis apie seksą su nepilnamečiu yra "pedofilijos propaganda" - turbūt autoriui vis dar nėra žinoma, kad pedofilija būna ne tik homoseksuali.
Kuo Peleckis skiriasi nuo megztos beretes?Tuo,kad isoriskai jis panasus i vyriskos lyties atstova,bet viduje yra nusiovylusi(sexu?) namu seimininke:)
o ponas autorius nesupranta, kuo pedofilas skiriasi nuo homoseksualo. kai toks mąstymas, tai net nėra, ką ir diskutuoti
Kuo pedofilas skiriasi nuo riedutininko?