Rašyti komentarą...
@Adelija Nesuprantu ko čia visi širsta dėl tiesos pasakymo. Ar ne žydai veja palestiniečius iš savo namų, užgrobinėja jų žemes?, uždarinėja jų mokyklas?, nepasmerkia Rusijos, nepadeda ukrainiečiams gintis. Kas tie žydai tokie, kad apie juos tik gerai arba nieko.Jie sako, kad lietuviai žydšaudžiai, o ką darė žydai, tokie kaip raslanas, susidėjo su okupantais ir kankino bei trėmė lietuvius. Tai tegul mažiau vapa apie tą holokaustą ir atsisuka į save. Gal tada ras atsakymą kodėl su jais taip buvo elgiamasi.

Tik Žemaitaitis paminėjo Izraelį iš blogosios pusės, tai visa ,,grietinėlė,, pridėjo į kelnes /ką žydai pasakys/. Kur dingo Lietuvoje žodžio laisvė ? Žydinė tema - tabų. Kas valdo pasaulio pinigus, tas ir muziką užsako.
Kyla klausimas - iš kur užsienio politikos analikas Laurinaitis žino kas parašyta KGB vadovėliuose ? Išvada peršasi savaime: buvo stropus mokinys. Kas dėl neapykantos kurstymo,tai snarglių gabrį ir tapiną drąsiai galima laidoti kalėjimo kapinėse,nes kaip išsižioja taip straipsnis.
O Izraelis Palestiną daužo ne dešimt ir ne trisdešimt metų ir jokių boikotų, jokių sankcijų.
visko kalti konservatoriai,nieko naujo ,čia jau tai įprasta...
Praėjusiais metais iš viso Vakarų Krante, įskaitant Rytų Jeruzalę, buvo nugriauti arba okupacinės valdžios užgrobti 954 statiniai – tai didžiausias skaičius nuo 2016 m. Daugiau nei 80 % nugriauto konstrukcijų (781) buvo C zonoje. 1032 asmenys buvo perkelti dėl griovimo. Šiemet jau seka panaši nerimą kelianti tendencija.
ES primena, kad griovimai yra neteisėti pagal tarptautinę teisę ir turi būti gerbiama vaikų teisė į mokslą. ES ragina Izraelį sustabdyti visus griovimus ir iškeldinimus, nes tai tik padidins Palestinos gyventojų kančias ir gali pakurstyti įtampą vietoje.
Europos Sąjunga smerkia ES finansuojamos mokyklos Jubbet Adh Dhib mieste, okupuotoje Palestinos teritorijoje, nugriovimą, kurį sekmadienio rytą atliko Izraelio gynybos pajėgos. ES atidžiai stebėjo šį atvejį ir paprašė Izraelio valdžios nevykdyti griovimo, kuris tiesiogiai paveikė 81 vaiką ir jų išsilavinimą.
koncervyno mokykla,kaip mokino senelis-
koncervyno mokykla,kaip mokino senelis-
visur maskvos ranka
na kad Žemaitaitis visuomet buvo bolševi
na kad Žemaitaitis visuomet buvo bolševi
@koncervyno mokykla,kaip mokino senelis- tai faktas. Kaip jis anksčiau gynė Putiną ir Lukašenką. Jau prieš 10 metų jo pasisakymai kėlė nuostabą. O dabar priėjo liepto galą
o dar laisvo žodžio citadėlėje
o dar laisvo žodžio citadėlėje
nekvestionuojamoss temos-lgbt ir kita nuomonė konfliktui ukrainose,iškart baudžiakas
@o dar laisvo žodžio citadėlėje dergti viską, kas Lietuvai šventa ir būti nepakaltinamu?
@o ko tu norėjai vata Vata tavo smegenai prikamšyti
Nu, negavo Klaipėdoj posto, tai juk reik pasiautėti, nuleisti,, gazą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų