Kruvinas išpuolis Vilniaus prekybos centre: sužaloti 4 žmonės Atnaujinta 07:05 val.

Balandžio 14 d. vakarą policijos Vilniaus policijos pareigūnai skubėjo į Jonažolių gatvę. Apie 22 val. buvo gautas pranešimas, kad į parduotuvę „Iki“ įsiveržė ginkluotas vyras.

37

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS pranešė, kad vyriškis parduotuvėje norėjo pagrobti pinigus, nes pamatė, kaip su jais, išimtais iš kasos, parduotuvės darbuotoja ėjo į kitas patalpas.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kruvinas išpuolis Vilniuje

„Į parduotuvę užėjo vyriškis. Pamatė, kad darbuotoja nuėjo į tarnybines patalpas su pinigais. Jis nuėjo paskui tą darbuotoją, įvyko konfliktas su darbuotoja ir apsaugininku. Konflikto metu ir sužalojo keturis žmones“, – BNS pasakojo R. Matonis.

Pasak jo, trims žmonėms sužalojimai paviršiniai, o ketvirtam – šiek tiek sunkesni.

„Pavojaus gyvybei nėra“, – reziumavo jis.

Liudininkai matė, kaip užpuolikas išbėgo į aikštelę, o čia jį pasivijo policijos pareigūnas. Po grumtynių jis buvo sučiuptas. Įtariamasis buvo apžiūrėtas medikų ir tuoj pat pasodintas į policijos automobilį.

Liudininkai teigia, kad konfliktas galėjo kilti dėl pinigų ir įtariamąjį apibūdino kaip jauną vyriškį. Įvykį matę pasakojo, kad visi 3 sužaloti žmonės, du iš jų – sunkiai, jie išvežti į ligoninę. Visi jie – prekybos centro darbuotojai, viena buvo susiėmusi už kaklo, bet nebuvo praradusi sąmonės. Jai, galimai, užpuolikas peiliu rėžė per kaklą. Pasak liudininkų, vyras buvo pastovus klientas, esą jį darbuotojos iš matymo pažinojo.

Paaiškėjo, kad sužeistųjų gyvybėms pavojus negresia. Bene rimčiausiai nukentėjo į kaklą sužeista moteris. Kitų sužalojimai paviršiniai. Patikslintais duomenimis, buvo sužeisti keturi darbuotojai: kasininkė, du salės darbuotojai ir apsaugininkas. Sulaikytajam maždaug 45-eri metai. Neabejojama, kad vyras ketino apiplėšti parduotuvę.

Vyriškis pasekė paskui vieną su pinigais einančią darbuotoją į tarnybines patalpas, pradėjo lieti kažkokį skystį, greičiausiai benziną ir grasino padegti. Moteriai pradėjus šaukti užpuolikas išsitraukė peilį, moteriai į pagalbą atskubėjo apsaugininkas ir kiti darbuotojai, tada ir įvyko kruvinos grumtynės.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2019-04-14 22:43:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokem teismo nerek pakart iškart kad kalėjime nereiktų mokesčių pinigų išleisti nuzmogejes brudas !!!!!!!!!!
Atsakyti
-6

P
PP
2019-04-15 07:25:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va ką LR valdžiai reiškia neatsiklausus Tautos panaikinti mirties bausmę žudikams ir plėšikams.
Atsakyti
-1

k
kulka
2019-04-15 12:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar būtina tokį sulaikyti,reikėjo netyčia nušaut...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų