Kručinskienė žengia į politiką – dalyvaus Seimo rinkimuose

Vaikų atėmimo istorijoje išgarsėjusi Eglė Kručinskienė nusprendė žengti į politiką. Moteris kartu su Naglio Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ dalyvaus kitais metais vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Antradienį Seimo konferencijų salėje bus rengiama spaudos konferencija, kurioje E. Kručinskienė papasakos apie savo sprendimo dalyvauti rinkimuose motyvus.

Portalas tv3.lt primena, kad visuomenė apie E. Kručinskienę išgirdo praėjusių metų rudenį. Prieš moterį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš E. Kručinskienės ir jos vyro paimti, o ši istorija sulaukė didelio visuomenės dėmesio.

Vaikų teisių specialistai teigė, kad mažamečiai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus, šeimai nesutikus bendradarbiauti su policijos pareigūnais ir vaiko teisių apsaugos darbuotojais, tačiau pripažino, kad reaguojant į situaciją padaryta klaidų.

Tai, kad vaikams šeimoje buvo kilęs realus pavojus, yra pripažinęs ir teismas. Kilus skandalui, vaikai šeimai grąžinti.


Rašyti komentarą...
B
Bronislonas
2019-11-18 13:24:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viešpatie apsaugok nuo karo,bado,maro ir nuo tokių kandidatų...
Atsakyti
-5

J
Jonas J.
2019-11-18 15:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb.p Eglę, Jus už savo vaikus be visuomenės pagalbos nesugebėjot pastovėti...
Jus pagal savo charakterio savybes netinkate jokiai politikai, Jus lėto būdo,rami moteris,gera žmona ir mama. Jus būsite marionetė tampoma už virvelių, nežeminkite savęs galbūt turite kitokių gebėjimų ir privalumų nei politiką. Čia tik mano asmeninė nuomonė. Sėkmės Jūsų šeimai.
Atsakyti
-3

D
Dangutė
2019-11-18 13:41:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nereikia poniai politikos. Kad išgarsėjo kovodama už vaikus, tai nereiškia kad seimo durys jai plačios.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (53)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų