Kretingos rajone sugriuvo namas, vienas žmogus žuvo

, Publikuota 2021.01.16 14:17

Rasius 2021-01-16 17:39:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aš gyvenu sename name. Labai sename. Teko prieš porą dienų evakuotis. Spėjau vaikus paciupti. Kai jis ėmė brasketi... Išsigandome.
Kita diena grįžau, nuvaliau nuo stogo sniegą... Ir sutvirtinau stogo konstrukcijas saramom. Bet esmė ne tame. Esmė tame, kad negalime su šeima ten gyventi.
Kitaip sakant praradome su šeima namus. Ir niekam tas nerūpi...    ATSAKYTI
Nerūpi 2021-01-16 23:57:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nusipirk butą, jei namas griūva. Ir, beje, o kam turi rūpėti? Juk ir benamis neturi kur gyvent, ir niekam nerūpi. Nerūpi niekam ir kur aš gyvenu. Niekam nerūpi kiti, rūpi tik savas kailis.   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų