Kontrabandininkų išradingumui ribų nėra: cigarečių siuntą slėpė cisternoje su aliejumi

Šalčininkuose patikrinus cisterną su 23 tonomis aliejaus, joje rasta didelė cigarečių kontrabanda, šeštadienį pranešė Muitinės departamentas.

5

Kontrabandos krovinys aptiktas trečiadienio rytą. Į  Šalčininkų kelio postą vilkiku „Volvo“ su autocisterna atvažiavęs Ukrainos pilietis deklaravo vienai Lietuvos įmonei gabenantis 23 tonas techninio augalinio aliejaus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cigarečių kontrabanda Šalčininkuose

Muitinės pareigūnams patikrinus automašiną rentgeno kontrolės sistema, paaiškėjo, kad nemaža dalis cisternos, ją atskyrus ir izoliavus nuo likusio tūrio, buvo paversta cigarečių kontrabandos slaptaviete.

Joje muitininkai aptiko 100 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 340 tūkst. eurų.

Vilkikas ir krovinys buvo sulaikyti, sulaikytas ir vairuotojas, o Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.

Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Vėliau Vilniaus apylinkės teismo sprendimu vilkiko vairuotojas buvo suimtas trims mėnesiams, jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-11-28 19:25:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neteisinga prekių politika kaimyninių šalių atžviliu duoda nesuvaldomą kontrabandos veikimą,bral...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų