Rašyti komentarą...
tas simoniu arklys baisiausias
Kubilas buvo dar geras palyginus su šita.
@Kubilytė Nesutinku. Ką aš girdėjau valdant Kubiliui, apie jo vyriausybę nė iš tolo taip nešnekama. Bet kai"protingoji" tautos dalis prisimena tik tai ką prisimena, kitos kalbos beprasmės. Garsiai, garsiai buvo sakoma, kad tai ne vyriausybė, o tautos žudikai, kuriuos be teismo reikia sušaudyti, o Kubilių ir jo šeimą, ketvirčiuoti. Ir visa "protingija" teigė, kad kol bus gyvi jie, jų vaikai ir anūkai, bei proanūkiai, konservatorių valdžioje nebus. O kai kas net susideginto žadėjo, jei "idiotai" bent per 30 artimiausių metų išrinks bent vieną konservatorių. Priesaikos pasirodė tuščios ir kaip matosi labai kvailos. Tiesa tą patį šita publika rėkavo apie kominarus, kolchoznikus, paulauskininkus ir kitus. Patikinu visus, jie rėkaus tą patį apie bet kokią būsimą vyriausybę!
Mūsų žvaigždyne yra jau šventų dvejybių. Mazuroniai, valinskai, landsbergiai, gentvilai, sabatauskai, maldeikiai...
Tai politikai, t.y.tai, kas liko po lytikos iš ikilytikų ir lytikų. Jie tik pirmuonys, nors kai kurie iš jų ir valdo.
Užtikrina tęstinumą ir giminės pratęsimą. Bet yra ir aukštesnis lygmuo, šimonytės.
Ingrida Šimonytė ir Gintarė Šimonytė, kuri praradusi skaistybę tapo Skaiste. Jos neigia giminystę, bet tautos neapgaus!
Nes yra buhalterės, o tai ir profesija, ir diagnozė. Buhalteris moka tik du aritmetinius veiksmus - atimti ir pasidalinti.
Šiandien Tarptautinė buhalterių diena. Palinkėkime Ingridai ir Skaistei Šimonytėms geros buhalterinės sėkmės toliau atimant ir pasidalinant!
Stiprios sveikatos, ištvermingos ištvermės ir palaimos gelmių asmeniniame gyvenime! Geros profesinės šventės!
@lndsdrg Saudargus dar pamiršote.O ir Pavilionis su savo skystu proteliu be tėvelių pagalbos nebūtų tiek prasimušęs.
Valdo savanaudžiai vagys!
4 Vagių. V A L D Ž I O S Pyderastai, dolbajobai@
SALYS vardu = GANDURASAS su SAKAL- HYJENOM SMYRDANCIOM ZYRGINE..vinas - SENEZDUNAS=PRIEZIKAS buciojantis sviatim salies (BANDER PADLU) - PURVINA SKUDURA o jo CHALUJAI SEIME,,,vis DRASKOSI kaip ir kam is ES -PADLOM,,,toliau LAIZYT KIAUSUS,,,LIETUVIS -tai esas UBLIUDKAS ir PADARAS....IGAGAGAAAAAA.
Keturi komunarai... Jų toks pat likimas, kaip ir anos ketveriukės...
VL tvarto valdoma sukurta kakalicija...- baisiausias 3 kartas!
Visiems dalyvausiantiems prezidento rinkimuose kaip bežiūrėtum į Skvernelio partiją pateikė malonų siurprizą,pasiūlymams naujus kartos,išsilavinusi,išlaikytą kandidatą. Jau dabar laukiu prasidėsiančių debatų. Atrodo,bus iš ko rinktis
@Geras Mes irgi už tą kandidatą,nejau rinksime neišsilavinusius,tamsuolius,populistus pupulius celofaną,žemaitaitį ar kokį vaitkų,niekas nerinks prorusiškų asilų
@mes už Jeglinską jau palik zemaitati ramybej nei tu ji rinkai nei suda malk zmogus nors vienas siame iskrypeliu valdanciuju seime teisybe pasako tiesiai ,uz tat ir nemegsta daug kas.
@mes už Jeglinską pro rusiski tik koncervai
Romanų neskaitom,bet turiu klausimą-šiandien atsitiktinai pas Gorienę,na tą,kur atstato kaplius ir vaiposi buvo celofanas-kaip kolchoznikas krapštė nosį,šūdais,šikimais drabstėsi, šnekėjo žargonu,barbarizmais ir pan. -gal žinot,kiek reikia būti durnam,kokio laipsnio,kad patektum pas ją į laidą,arba pas kitą penkiaplaukę

Skaitomiausios naujienos
Į viršų