Kaune svaiginto vaiko mama: vaizdas yra kraupus

Vaikų darželio Kaune auklytė, raminusi berniuką psichotropiniais vaistais, išgirdo verdiktą teisme. Darželio auklėtojos padėjėja pripažinta kalta svaiginusi vaiką. Net ir po teismo nuosprendžio moteris savo kaltės neįžvelgia. Esą ji tėra tapusi atpirkimo ožiu. Teisme paaiškėjo, kad pas auklytę rastas ir vaistų smulkintuvas, kuriuo, manoma, buvo sutrinamos tabletės, skirtos vaikams.

Išgirsti nuosprendžio darželio auklėtojos padėjėja Jelena Grabnickienė ateina nesislapstydama.

Iki pat paskutinės akimirkos moteris dievagojasi negirdžiusi vaikui jokių vaistų ir esą byla sufabrikuota, tačiau teismo verdiktas griežtas. „Auklytė“ pripažinta kalta dėl psichotropinės medžiagos – klonozepamo sugirdymo mažamečiui.

Nors prokuroras ir prašė šokiruojantį nusikaltimą padariusią darbuotoją pasiųsti už grotų, jai skirti treji metais nelaisvės, bausmės vykdymą atidedant porai metų, tiek laiko ji negalės ir dirbti jokioje vaikų ugdymo bei mokymo įstaigoje.

„Kaip galima vertinti nuosprendį, jeigu esi visiškai nekaltai apkaltintas ir padarytas atpirkimo ožiu. Aš esu nekalta, jokių vaistų nedaviau vaikui. Ir pasakysiu, kad esu švari prieš Dievą ir man nieko nereikės atsiskaitinėti“, – sakė kaltinamoji J. Grabnickienė.

Nuosprendžio metu paviešintas ir šokiruojantis vaistų kiekis, kuris paimtas per kratas iš trijų darželio darbuotojų rankinių, įvairių tablečių aptikta ir įstaigos šiukšliadėžėse.

„Būtent pas kaltinamąją J. Grabnickienę buvo rankinėje rasta psichotropinių medžiagų, kurių pėdsakų aptikta ir vaiko organizme. Antra, pas tą pačią kaltinamąją rasta ir balta dėžutė – kaip išsiaiškinta, kad tai vaistų smulkintuvas“, – kalbėjo Kauno apylinkės teismo teisėjas Audrius Meilutis.

Pasak byloje apklaustų ekspertų, vaikams greičiausiai šiuo prietaisu buvo smulkinti vaistai.

„Vaistai juo gali būti smulkinami tam, kad neutralizuoti jų nemalonų poveikį, kvapą, maišant juos su gėrimu ar maistu“, – sakė teisėjas A. Meilutis.

REKLAMA

Kad svaigintų vaikų galėjo būti ne vienas, atskleidžia ir prokurorai. Tačiau kiti tėvai nesikreipė laiku nei į pareigūnus, nei į ligonines.

„Nebuvo asmenų pripažintų nukentėjusiais baudžiamajame procese, apart nukentėjusio mažamečio, dėl kurio tyrimas ir buvo atliekamas. Tačiau mes gavome pranešimų ir tie asmenys buvo apklausti kaip liudytojai, kad stebėjo panašaus pobūdžio požymius savo vaikučiuose, tačiau negalėjo nurodyti, kada tiksliai ir tuo metu paaiškino, kad nesitikėjo, kad galėjo būti analogiška situacija“, – kalbėjo prokurorė Renata Oželienė.


Rašyti komentarą...
L
Lola
2018-10-26 20:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai paciai visa pakuote reikia clono sugirdyt tokiai isgamai.
Atsakyti
-1

V
Viòla
2018-10-26 23:28:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkas nerealaus,keist darbuotojus,gal kzķ pasikeis!
Atsakyti
-1

A
Arunas
2018-10-27 01:00:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papirko ir nesedo va ir teisybe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų