Rašyti komentarą...
Del vieno zmogaus kaltinti visa partija yra idiotizmas,. Pasigavo vatos skanda ir kliedi dabar. Kas galejo zinot koks tas zmogus yra, ant kaktos neparasyta, kad pedo gi. Tai jei dirbi darbe ir tavo kolega sulaiko uz pedo, tai jau tu turi but kalta, turi zinot ka tavo kolega veikia. Tampo tos konservatorius veltui, vatai tik dziaugsmas lot.
@Vita Kodel tu gini pedofilus?
Pasakyk kas tavo draugai, as pasakysiu kas tu.
Išrinktas į Seimo narius 56. Šalčininkų–Vilniaus apygardoje. Kažkaip nesigirdi jį išrinkusių rinkėjų nuomonės? Bent jau kartu kandidatavusių: Valerij MORDASLietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Beata PETKEVIČLietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga, Žaneta RYBAKOVALietuvos socialdemokratų darbo partija, Gerardas STONKUS Lietuvos socialdemokratų partija, Alicija ŠČERBAITĖ Darbo partija
Anūkėlio "aiškinimas", kad jis nieko nežino, šakėmis ant vandens rašytas. Tai ko toks parcijos vadas ten sėdi? Nesugebi dirbti, eik lauk.
Žurnalisrai rašė, kad šitas buvo pišo rinkiminėje komandoje, dabar jau mat stebisi, iš kur jis atsirado
jei tik kritiškiau pamini Landzbergius ar apskritai konservatorių nuodėmes, gauni pranešimą, kad "šiam straipsniui komentarai nespausdinami". Nepykstu, nes komentarai vis vien nieko nelemia.
Kur mokėsi tie 4 vaikai - Vilniuje ar Kaune?
Kiek nuoširdi I.Šimonytė?
Kiek nuoširdi I.Šimonytė?
Matėm, kaip po kelių dienų tylos premjerė pagaliau pasirodė televizijoje apniūkusiu veidu. Bet ko ji buvo taip susikrimtusi, dėl nukentėjusių vaikų? Iš jos komentarų to nelabai jautėsi. Panašiau, kad labiau krimtosi Šimonytė dėl to, kad tai JOS rato žmogus.
Ką čia daug ir kalbėti. Čia gi panelės Simonytes žmogus. Kurį stengsis bet kokia kaina išsukti. Jug jie sąžinės tai neturi. Ir gėdos neturi vaikų zagintojai Apsišiko mūsų seimas ir vyriausybė ant viso pasaulio. Iš tolo dvokia.
karta pamate panasu tipa kaisiojanti konservu lankstinukus, iskart piskit jam i snuki.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų