Kaip „motyvuoti“ pabėgėlius atvykti?

Pabėgėlių nenoras integruotis į mūsų bendruomenę yra turbūt daugiau susijęs su tuo, kad žmonės neturi informacijos apie mūsų valstybę, „Žinių radijui“ sakė Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus.   

„Reiktų vadovautis turbūt ta praktika, kurios turi ir kitos šalys. Sakykime, Danija platina informaciją apie savo valstybę, apie padėtį Danijoje, ką gali rasti pabėgėliai, kokios yra jų gyvenimo sąlygos ir panašiai. <...> Mes labai norėtume, kad atvyktų žmonės ne tokie atsitiktinai parinkti ir kurie vos ne prievarta atgrūdami čia yra, o tie, kurie tikrai žinotų, ko jie važiuoja, kas čia jų laukia. Ir, savaime suprantama, kad tas pasirinkimas būtų sąmoningas“, - laidoje „Žvilgsnis“ kalbėjo vicekancleris.  

Premjero Algirdo Butkevičiaus sudaryta komisija dėl pabėgėlių priėmimo pirmadienį renkasi į antrą posėdį, kuriame bus diskutuojama, kaip „motyvuoti“ pabėgėlius atvykti į Lietuvą.  

„Vienas iš aptariamų klausimų bus informacijos apie mūsų valstybę parengimas ir sklaida. Bet mes taip pat turėtume savo namų darbus revizuoti, ką mes esame padarę tų pabėgėlių sutikimui. <...> Žinoma, reiktų revizuoti, kokius teisės aktus ministerijos yra parengusios keisti, kas yra atlikta per tą laikotarpį dvejų savaičių. Taip pat išklausysime Elvino Jankevičiaus informaciją apie jų misiją Graikijoje, ką jie ten matė“, - teigė R. Vaitkus.  

Visą laidos „Žvilgsnis“ įrašą galite išgirsti: ČIA!


Rašyti komentarą...
N
Nostradamus
2015-10-12 14:10:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mulkiai. O gal pagalvokit, kaip sumotyvuoti Lietuvos gyventojus, kad išsilavinę, mokantys kalbą nenorėtų išvykti?
Atsakyti
0

n
nu
2015-10-12 14:25:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tautos IŠDAVIKAI ,kito žodžio nerandu
Atsakyti
0

J
JE
2015-10-12 15:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,ar tie valdininkai vykdo Tautos valią ,ar buvo LR piliečių apklausa pabėgėlių klausimu?. Niekas nenori vykti į nuskurdintą ir teisingumo nepaisančią šalį. Pirmiau reikia turėti teisingumo sistemoj generalinį prokurorą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų