Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokiame amžiuje gyvenate žmonės?
Kunigas tikriausiai seniai skaitė Bibliją. Ten aiškiai parašyta kada galima skirtis:
1. Mirus vienam iš sutuoktinių.
2. Dėl neištikimybės.
Daugiau priežasčių dėl skyrybų būti negali.
O dar seis laikais buna vestuves? Tai gi visvien po 3-5 metu issiskyrs, kam veltui metyti pinigus ir apgaudineti dieva su pazadu "...laimei ir nelaimei kol mirtis mus isskirs".
grįžome į viduramžius bemokslių tauta liko rašyti be klaidų nemoka dauguma o religija klesti su valdžios pritarimu
@simas Tu pagal save sprendi, mažarašti?
@ridikas ; pritariu Simo nuomonei. Tačiau, nesuprantu JŪSŲ komentaro. Ir, kad jau taip galvą guldote dėl [taisyklių], tai sekančiame komentare į ką nors kreipiantis tiesiog privalote rašyti ne 'Tu', tačiau: 'Jūs'.
Paskaičiau ir straipsnį, ir komentarus, ir nesupratau kurioje vietoje čia lieka Dievas?
Ką čia nusišneka mes bažnyčioje nesituokeme tik santuokos rūmuose ir apie skyrybas net kalbos nebūdavo ir jau 43 metai kartu gyvename čia tik dviejų žmonių supratimas vienas kitu ir jokia bažnyčia nepadės jei tik patis sutaria ir mylit vienas kitą ir savo vaikams nepatarčiau tuoktis bažnyčioje nes kurie eina į bažnyčią išėję iš jos žmonės apkalbineja jug jei dievas yra tai ir rūmuose palaimina jaunuosius ir namuose nes jis visur viską mato.
@Deja religijos yra pačių žmonių sugalvotos istorijos ir kariauja tarpusavyje dėl dominavimo kiek kraujo pralieta kiek išžudyta žmonių atsipeikėkit....
Manykime,šventa sakramentą reikia imti,žinant,kad jau tikrai ..kol mirtis išskirs...,o šiaip užtenka antspaudo civilinėje,kurių gali prisistampuoti,ką ir matome ir skaitome žinomų žmonių..o bažnytine yra rimtas dalykas,taigi reikėtų gerai apgalvoti,kas ir teigiama- jokios minties apie skyrybas.
@Gerai apgalvoti reiketu ; [bažnytinė] yra rimtas dalykas? Kada į [Lietuvą] per kraują: žudymus ir ''raganų'' medžioklę atkeliavo [krikščionybė]?
@žmogus Jeigu tamsta netikite skiepais,vadinasi,netikite mokslu,tai kaip čia mokslu tikite,o bažnyčia ne,,,
@jūs keistas ; JŪS skaitote ką rašote? JŪSŲ komentaras:
,,Jeigu tamsta netikite skiepais,vadinasi,netikite mokslu,tai kaip čia mokslu tikite,o bažnyčia ne,,,''.
Pamėginsiu išskirti žodžius, kad pamatytumėte...

Jeigu tamsta NETIKITE ..., NETIKITE mokslu, tai kaip mokslu TIKITE, o bažnyčia NE. - Galite savo šiuos teiginius detalizuoti, kad būtų prasmė ir galėčiau atsakyti į JŪSŲ komentarą?
Ko į bažnyčias tuoktis braunasi netikintys ir nepraktikuojantys… Paskui skundžiasi kiek daug kunigui reikėjo duoti, kad reikėjo kursus praeiti, kad jautrius klausimus uždavinėjo :)
@Nesuprantu Mada, z viazdų pasirodymai, baliai, pinigų išleidimas, paskui gi neina nei tie pakrikštyti vaikai, nei je eina komunijų, nešiaip, kiek to jaunimo bažnyčiose-mažumytė
[DIEVAS] ne akmenyse ar pastatuose, [DIEVAS] mumyse, tarp [DIEVO] ir žmogaus nėra tarpininkų. - tai pastoviai sakoma protėvių ir net pačių [kunigų].

[Bažnyčios] pastoviai krečiamos pedofilų skandalais. O apie raudonus [popiežiaus] batelius ar girdėjote ir iš ko jie padaryti?

Atsižvelgiant į tai ir dar daug ką ko nepaminėjau.- kokio lygio nesusipratėliu reikia būti, kad eiti į tas irštvas?
@žmogus Retai gerai parašai,bet šįkart VALIO
@puiku ; FYI: ne dažnai, tačiau pasitaiko, kad žmogumi pasivadina ir kiti. Taigi, nors ir nepatinka Jums kai kurie mano komentarai, tačiau nebūkite kategoriški, kad absoliučiai visi jie mano.
@žmogus Sutinku.Ačiū.
@nenorėjau įžeisti ; tikrai neįžeidėte. Jūsų nuomonė, kad dalis mano komentarų yra Š ir tai Jūsų nuomonė. Nesu visažinis, tad vienu ar kitu klausimu mano nuomonė gali būti klaidinga ir kaip man tai reikėtų sužinoti jei niekas nekritikuos.
Tiesiog atkreipiau Jūsų dėmesį į faktą, kad ne aš vienas įvardinu save žmogumi ir tiek.

P.S: dėkoju už kritiką.
@žmogus Ar tik nebūsi kosmobaltas vegetaras, kuriam prie Brunono buvo geriau?
@X ; ne vegetaras, tačiau jei būčiau vegetaru ką tai keičia? Apart žalos sveikatai.
Geras straipsnis,tačiau nėščios moters plikas pilvas,tai pasityčiojimas ir iš moters ir iš kūdikėlio,beje šiam straipsniui visai netinkamas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų