Jei Skvernelis kurtų partiją, finansavimas nebūtų bėda: pasitarnaus Karbauskio reveransas buvusiems partneriams

, Publikuota 2021.09.07 21:00

Ramunė 2021-09-08 14:04:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Politinio lavono vepezojimai   ATSAKYTI
!!! 2021-09-08 09:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko nepadarysi del naujo saligatvio, salia asfaltuko vardan tos Lietuvos......o dar apsvietimo reikia senatveje.... Lieka tik pas seimininka anukeli prisiglausti ir bilotaites vieta uzimti.....    ATSAKYTI
Versti 2021-09-08 03:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lauk seimą   ATSAKYTI
Gediminas 2021-09-08 02:44:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Patriotizmas (iš lot. patria = tėvynė) – reiškinys, kai gerbiama, ginama ir mylima bei kartais aukštinama sava šalis ar regionas, tauta, kalba, kultūra. Patriotizmu nelaikomas toks savo šalies aukštinimas, kai žeminamos kitos tautos ar jų tėvynės, tuomet tai laikytina šovinizmu, kuo užsiima daug lietuvių Rusijos atžvilgiu. Nebūkite pseudopatriotais, netikrais patriotais. Žodžiui patriotizmas labai tinka Edward Abbey citata: „tikras patriotas visuomet turi būti pasiruošęs apginti savo šalį nuo jos valdžios“, kas dabartinėje Lietuvoje ypač aktualu. Lietuvos piliečiai, mūsų pseudodemokratinėje ir pseudoteisinėje valstybėje (nors dažnai tie žodžiai vartojami) neaišku ar bus leistas ar nebus leistas mitingas rugsėjo 13 dieną. Jūs esate savo šalies patriotai ar ne? Ar esate tik pseudopatriotai, kurie gali sugiedoti himną, ant vaizdo iškelti vėliavą ar ją patalpinti internete, tačiau realiai veiksmais nieko nedarote, kad savo šalis nedegraduotų, kaip ji degraduoja. Po 15 metų visuomeninės veiklos patirties matau, kad viskas tik blogėja Lietuvoje, ženkliai sumažėjo pasipriešinimas valdžiai, jos blogiems darbams, itin mažas pilietiškumas, kai pradėjau visuomeninę veiklą, tai buvo žymiai geresnė situacija, dabar žmones privertė judėti tik Vyriausybės neadekvatūs sprendimai dėl skiepų, galimybių pasų ir ribojimų. Kviečiu jus jau pradėti ,,mitinguoti'' el. paštu- parašyti ir išsiųsti visiems Vyriausybės ir Seimo nariams reikalavimus: 1. Ši itin silpna ir neprotinga Vyriausybė privalo atsistatydinti, 2. Jeigu Seimas neatstatydina ir nepažaboja šios Vyriausybės, tai turi būti pirmalaikiai Seimo rinkimai, 3. Privalo būti atšaukti visi ribojimai nepasiskiepijusiems žmonėms, 4. Valdžia privalo nutraukti spaudimą per prievartą skiepytis, 5. Atšaukti žmonių teises pažeidžiantį galimybių diskriminacinį pasą. Jeigu nieko nedarysite, tai jūsų teisės ir laisvės bus nieko vertos. Netingėkite, patys nulemiame kokioje Lietuvoje gyvensime ar tokioje nelaisvoje, kaip gyvename, kurioje pažeidžiamos žmonių teisės ar laisvesnėje Lietuvoje, kurios idealus kūrėme nuo 1990.03.11, į ką jie pavirto mes po 31 matome ir su širdgėla prisimename kad ne tokią Lietuvą norėjome matyti. Jeigu parašys keli žmonės, tai nieko nebus, bet jeigu parašys ir išsiųs el. laiškus protestus tūkstančiai lietuvių, barant Seimo ir Vyriausybės narius, tai galime tikėtis sėkmės. Seimo narių ir Vyriausybės kontaktus susirasite Seimo ir Vyriausybės tinklapiuose, jeigu sunku surinkti visų kontaktus, siųskite bent Seimo frakcijų seniūnams, Premjerei, Sveikatos apsaugos ministrui ir kitiems. Atsiminkite vien nuotrauka su vėliava ar komentarų rašymas yra beprasmiai prieš realius aktyvus veiksmus. Pirmyn lietuviai, parodykime kad nesame tokie nevieningi ir suvargę kaip apie mus kalba.

   ATSAKYTI
Cha 2021-09-07 23:36:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
be pinigų ta skverno šaika nebūtų susibūrusi. Kad pamokėta, tai aišku. Po Švabo vizito prasidėjo nauji poslinkiai. Manau, skvernui pažadėtas postas. Bet, jei jis pakeistų Bilotaitę, taptų konservų bizūnu prieš savo liaudį, tai kituose rinkimuose liktų politiniu lavonu   ATSAKYTI
Apie mus 2021-09-07 22:01:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Esame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kurios istorija prasidėjo dar 1905 m., kai susikūrė Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, dalyvavusi Vyriausiame Lietuvos išlaisvinimo komitete, kuris siekė, kad Lietuva atgautų laisvę.

2016 m. Seimo rinkimuose LVŽS iškovojo istorinę pergalę ir tapo valdančiąja partija, kuri gavo 59 mandatus šalies parlamente ir formavo XVII-ją Vyriausybę.

LVŽS partijos pirmininko pareigas eina Ramūnas Karbauskis.

Kontaktai:
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius
Tel. (8 5) 212 0821
El. paštas: [email protected]

Žiniasklaidai:
[email protected]   ATSAKYTI
NN 2021-09-07 21:31:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tymt už vadžių ir vėl iš pradžių   ATSAKYTI
2021-09-07 21:24:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vilniaus mero kėdė greit bus laisva....
   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų