Rašyti komentarą...
Bet - labai atgrasus covidinis pasisveikinimas, o tiksliau - stumdymasis alkūnėmis, ar net kumščiais. Ar negražiau būtų paprasčiausias akių kontaktas ir galvos linktelėjimas. KUR ETIKETO SPECIALISTAI ŠIUO KLAUSIMU?
Dėl ko čia tas kubilius reiškiasi,jis iš vis turėtų tylėt ir nereikšt jokios savo kvailos nuomonės,nes Lietuvoje jis visiškas nevykėlis
Vyt po velnių toky seima ir visus SESESPALVIUS O JEIGU GITANAI TO NEPADARYSI TAVĘS LAUKE ŠITŲ SIKNINIU SUSIDOROJIMAS Prazidente galvok KOL NEVĖLU ZENG LEMEMA ZINGSNY MES ,,,, LAUKĖME ,,,
@Prazidente ,,, paskaityk nerėkavęs. Ir nieko jūs nelaimėsite. Galvojate, kad kolchozas tai jau visa Lietuva?
@konstitucijos 58 str konstitucijos
Kubiliu reikia teisti kaip pensininkus per pirmaja krize apvogusius pensininkus (uz ypatingai kenskmingas darbo salygas).Nesuprantu kaip demokratineje teisineje valstybeje galima ilisti i pensiniku kisene ir apvogti.Kuo jis skiriasi nuo baiditu Daktaro ,Gaidjurgio.Tie banditai atimdavo duokle is prisivogusiu verslininku,o Kubilius apvoge vargsus ,ligotus ,skurdzius penininkus,zinodamas ,kad pensininku niekas neuzdars.
@Pensininkas jau bloga darosi nuo tų trolių. Visiems pensininkams buvo gražintos visos pensijos. O Blinkevičiūtei gali padėkoti, kad prieš 2009m. krizę ištratino visą sodros biudžetą, paliko tik skolas ir uodegą užrietus išdūmė į Briuselį.
Seimą paleisti prieš laiką.
@Aniuta ir moki skaityti? Tai perskaityk konstituciją, ten yra visas skyrius, kada ir kas ir kaip gali paleisti seimą. Ypač jei galvoji, kad prezidentas . Skaityk ir nustebsi.
Koncervatoriai tai gyvačių irštva.Rinksim socdemus.
@Antanina Pirma tave išrinksime, paskui kaip dauguma nuspręs, tavo socdemus pasiusim šieno ravet
@Antanina Tiktai ne socdemus ,geju palaikytojus.
@Atsakymas kolchoznikus, kad su koloradiniais Lietuvą tie stribai užvaldytų
Manau, kad Seimas bus paleistas prieš laiką ir daug kas keisis dėl būsimų rinkimų! Visuomenė neištvers gyvendami prie dabartinių valdančiųjų ! Stiprybės prezidentui Nausėdai!!!
@Cha! ar skaityti moki. pasižiūrėk kokios yra sąlygos seimo paleidimo yra surašytos konstitucijoje, o tuomet jau rėkauk. Mes kentėjome kolchozinį seimą, pakentėsite ir jūs. Tik bėda, kad kolchozas kaip bolševikiniai rusai nekantrūs, jiems čia ir dabar . Nei pagarbos opnentams, nei orumo taip ir neišmoko.
Abu labu toki, garbėtroškos
Konservatoriai yra intrigų rengimo irštva, erogancija, neisklausimas kitų nuamones, lanzberginis uabas, kol patriarchas bus gyvas, gero nebus
Į viršų