Rašyti komentarą...
Pavilionis,Pavilionis ir da karta Pavilionis,ar ta pavarde ne per ilgai skamba Lietuvoje,juk tiek Pavilioniu buvo,gal yra ir kitu pavardziu turinciu zmoniu,protingesniu,darbstesniu,atsidavusiu Lietuvai ,o ne tokiu,kurie nuo mazens buvo auklejami buti hegemonais........kurie labiausiai myli save ir tik save.
Tai Žygis taip ir suprato, kad dabar teks vienam dirbt ir uz PIŠ ir už Gabrį. Bet jis gali, jis pasiruošęs!
jau tu kliurku sie veikejai pridare per akis ir musu salis rauges nuo ju padarytu veiksmu ne vienerius metus UZTENKA saliai buti viso pasaulio tvardariais nes nuo musu maza kas priklauso
Koks vatnikams būtu džiaugsmas , kad trys iškeliautu. Ir iš kur jūs randaties tiek pilni neapykantos. Neužtariu Povilionio. Bet Prezidentūra pirmieji pradėjo prieš vyriausybę konfliktuoti. Išėjęs Prezidento patarėjas pasitikti mitinguotojų ,nusišnekėjo. O Prezidnetas nusišnekėjo dėl skiepų. Tai reikia kuo skubiau skiepyti ,tai perlaužė lazdą. Taip ir priešino visus.
Tikras Lietuvos kandis, va jei reiktu ta Lietuva ginklu ginti tai tikrai pirmasis ja parduotu, nes išverstkuliu kaip Kubos šaikos subininiu niekas nemegsta, tautos parsidaveliai.
ar taip bus,konservai savų klaidų nemato,vuską pateisina ir gina,nebent pabars,pirštu pagrūmos ir niekas nepasikeis,nėra nieko blogiau kaip kvailys su iniciatyva
Silpnas žmogelis,sergantis didybės manija.Tokie siekia savo "viršenybės", šlykščiausiais metodais.
Tegul keliauja visi trys,o dar geriau visą valdančioji dauguma,kol dar visai nesužlugde Lietuvos.
Keisti partija reikes
Į viršų