Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
’’...visų lyčių žmonės.’’
O gal vis tik ABIEJŲ LYČIŲ?
Kaip manote, draugas žurnaliste?
Namuose vienu tuoletu naudojatės? Taip, bet ne vienu metu. Viskas tvarkoje jeigu gali įeiti užsirakinti, atskirame tuolete,o ne perskirta sienele. Kai bendra eilė viešoje erdvėje
Aš labai tolerantiškai žiūriu į įvairių pakraipų žmones, jų teises, bet kur mano teisės. Kur vaikų paauglių teisės jaustis saugiau ir nepergyvent, ar koks iškrypėlis per apačią ar viršų nesteba.
Kol žmonės tyli tolerantiškai į viską žiūri, po truputį viskas tvarkoma taip kaip kaip reikia tiems kas garsiau rėkia.
Na visokiu bukiu kvaišelių siautenimas pas mus Ir vis vakarai vakarai Kažkoki košmara nori sukurt šitie visur lendantys amoralai Nie jaunimui bruka visokias šlykštynes
Feministė-tai boba,kurios niekas nedulkina,bet jinai apsiputojusi visiems aiškina,kad tai yra jos asmeninis pasirinkimas.
Čia jau durniau nesugalvosi
Kad greičiau baigtųsi šita maniakinė psichozė, palinkėti tokioms ekspertėms savo ar savo vaikų kailiu patirti sistemos ilgam, jei ne su visam, traumuojančius vaisius, ką patirs aukos, ir kurių skaičius garantuotai drastiškai išaugs. Nes netruks sulaukti, kai prispyrus reikalui turėsi ne tik susimokėti, bet dar ir privalėsi ką nors pamasturbuoti įrodant savo nehomofobiškumą.
@Nežinau Pritariu jusu pasvarstymui 100%.Einama prie to,kad normalus zmones ne tik balso nebetures,bet ir normaliu zmoniu tualetai bus panaikinti. Kosmaras kazkoks.Iki ko nueisim,zmones, kai tu is......liu naglumas beribis.Baisu pagalvoti ka gali pridaryti saujale issidirbinetoju.Normalus zmones bus isstumti i uzribius,kur net cyptelt bijos,nes sakys,kad esi nehomofobiskas.
Jie siekia,kad visur jiems raudoni kilimai butu tiesiami,- net tualetose.Kuo blogi dabartiniai,kurie saugus ir moterims ir mergaitems?Bet ne ,jie nori maisytis kartu,ir dar pyksta,kad vadina is.....ias
Tokiu atveju, visi tokie proteguotojai turėtų būti tiesiogiai atsakingi, kaip bendrininkai, nesudarius tinkamų sąlygų išvengti ir tinkamai neapsaugojus nuo traumuojančių seksualinio pobūdžio incidentų ir nusikaltimų. Atsimenu, mokykloje turbūt vienintelė saugi vieta atsikratyti ir bent kiek pailsėti nuo įkyrių berniukų buvo mergaičių tualetai, kaip kipšiukai nardėsi prie durų, bet žengti pagarbiai nedrįsdavo. Bendri tualetai bus kaip moterų pliažas, didžioji dalis priedermės tokia, vyrų pliažuose incidentai tokie reti, kad net priskiriami prie unikalių atvejų, kai tuo tarpu moterims nėra ramybės. Nebus ir čia. Kaip tarakonai valkiosis įvairaus plauko pusmaniakiai ir nedapisitai. Realybėje jau įrodymų daugiau negu reikia - kiša pro visus įmanomus tarpus kameras ir filmuoja, žiūri per kabinų viršų, ekshibicionuojasi, priekabiauja, prievartauja ir taip toliau. Vaikų vienų nebeleisi, moterims turbūt teks tik su vyru kabinos pasaugojimui, o moterims tai išvis turbūt po ne mažiau tris: vieną kabinoje saugo, kitos dvi viena kitą... Labai savanaudiška sukelti tokią riziką didžiajai daliai moterų ir paauglių dėl kelių sutrikusios savirealizacijos identifikuojantis, kurių irgi didžioji dalis yra tik totalus "fake" iškrypėlių ir nusikaltėlių naudai.
90 procentų seksualinio pobūdžio išpuolių įvyko taip vadinamuose bendruose tualetuose. Faktas, kad tai ne tik kad nepasiteisinęs, bet ir ekstremaliai pavojingas projektas.
@Užsienio duomenys Persirengimo kambariuose (ir pan.) O mokyklose mergaitės gėdijasi eiti į tualetus, ypač per menstruacijas, nes žinot, kokie tie berniukai...
Kaip suprantu , tai ant durų bus dvigubas ženklas , vyrų ir moterų . Du mėlyni trikampiai uždėti vienas ant kito , smailiu kampu žiūrint į viršų ir apačią , taip pat gausis po du kampus I šonus . Gausis tolygiais ir proporcingais kampais išsidėsčiusi žvaigždė su bendra , dviejų trikampių , kampų suma . Įdomu ką tada FAINUOLĖ pasakys , kaip kartu susirinks ne tik JIE , bet ir visi paukštiniai , ir komuniakos .
gyvenant su diedu wc butinas ventiliatorius, nes baisiai dvokia po diedo sudu, o moteris kurios gyvena vienos net nebutina wc turet ventiliatoriu, nes nesmirda. tai toks ir skirtumas, tai kodel moteris turi eit i bendra wc, jei namuose tik viena naudojasi savo wc, tai yra smurtas pries vienisas moteris.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų