Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai kiek suprantama kur buvo profesoriaus ir buvusio ministerio skurti ir
gminami Garliavoje Lietuviski traktoriai tai dabar si gamykla sekmingai
gamina tankus .Tai saunu , kad patys pazangiausi ir galingiausi tankai
gaminami Geroves valstybeje ir kuriu suvis virsija net 120 km ,net pats
maciau kaip prazvimbe pro ausi snariadas issautas is to pabuklo.
Sverbu reklama irideologija del proletrarijato,runkeliu, sunaujos, vatniku.
Elitui visa tai nerupi ir nemotai jiems svarbiau prakisto bet kokia kaina
Stambulo konvencija ,gyvenimo igudziu pamokas mokyklose, aiskina
kad tarp NATO kareivuku daug geju ,o kad del kitos dalies kareiveliu
butinaiteisinti prostirucija, kad nebutu diskriminacijos apie tai nutylima,
tik siuloma iteisinti kanapes,kad visi butu ramus.
Na abėcėlė prasideda raide A. Pirmiausia pažvelkime į buvusio ar esamo kariuomenės vado karinę biografijas. Pirmasis istorikas iškart gavęs majoro laipsnį. Ilgai keitė kabinetus, ( bundesvere baigė kažkokius kursus) ir visa kario karjera. Dabartinis mokėsi sovietinėje karo mokykloje, LT kariuomenėje keitė kabinetus kaip kojines. Patirtis baronka. Tikras kariuomenės vadas turi žinoti kaip ,,kvėpuoja,, eilinis kareivis, seržantas, leitenantas...Patirtis kovinėse misijose, rimtos karinės mokyklos ( ne protekcijos) Kodėl? Gi perkant karinę įrangą vienas iš lemiamų žodžių, paliekamas kariuomenės vadui.
LT jau eksportuoja karines produkcijos uz 1,6 milijardo e-tai tik pradzia,atsidare ir tanku ,vokiskos tehnikos remonto-surinkimo gamykla JONAVOJE.
Kaip lietuviskas verslas prisideda pre rusijos ekonomikos augimo geriau parasykit, propogandos plovimas pudo pilieciu smegenis, jie darosi panasus i zombius
viagrai pagal duotą adresą nusiusti virusą ?
Vienas Naisių kolchozo burliokas cypia, kad pimpalas nestovi ir prašo viusų susimesti jam ant viagros arba cialio. Taigis, kaip jis sugebės pagal caro prikazą 7-8 urodukus kacapelkoms padaryti? Kreipsis podmogos į kitaicus?
Kaušai
Kacapai yra ne žmonės. Tie padarai - grobuonys, o kaip žinoma, visus grobuonis reikia naikinti. Ukrainiečiai tą sėkmingai ir daro. Beje, Karbauskis bijo Lendzbergo kaip Хуйло ukrainiečių, nes jis yra užsimaskavęs pedikas. Tikrasis jo vardas ne Putinas, o Putinass, kas angliškai reiškia - "put in ass". Na, o kacapai nieko nebepadaro ir nieko nebesukuria. Vakar Хуйло išleidi įsaką, pradėti visų "Viatka avtomat" skalbiankų surašymą. "Kindžalams" trūksta K155ЛА3 loginių elementų ir КТ315В tranzų.
@Vasiuleuskas Tu ryžas
Dėkui: pagaliau puikus teigiamas straipsnis. Daugiau tokių.
Tai labai paprasta atsakyti ko šiandien reikia. Reikia atominio ginklo, cheminio ir tolimojo nuotolio nesusekamų raketų (paprastai 5000 km, bet pradžiai užteks ir pusės ~2500 km - iki maskvos per akis). Kuo daugiau tuo geriau. Po to sektų efektyvi oro gynyba ir t.t. ir pan.
@jo Pomichtai duraciok
@Set Su manim tik lietuviškai, šūdbezda.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų