Iš ūkio ministro komandos traukiasi svarbus asmuo

Iš Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) vyresniosios patarėjos pareigų pasitraukusi Kristina Dimšienė dirbs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT), BNS patvirtino Žemės ūkio ministerija. Pagal viešus duomenis, K. Dimšienė jau anksčiau yra dirbusi FNTT.

„Šiandien yra jos paskutinė darbo diena, o dėl ko (pasitraukė – BNS), tai tiesiog ji laimėjo konkursą į kitą valstybės instituciją ir ten išeina dirbti“, – BNS sakė ŽŪM Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Božena Zaborovska-Zdanovič.

Iš pradžių ministerijos atstovė BNS nurodė nežinanti, į kurią instituciją pereina dirbti K. Dimšienė. Vėliau antradienį BNS atsiųstame komentare ji pranešė, kad K. Dimšienė kovo pabaigoje laimėjo atranką į vadovaujančias pareigas FNTT.

„Kovo 30 dieną Žemės ūkio ministerijos vyresnioji patarėja Kristina Dimšienė laimėjo atranką Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Specialiųjų užduočių valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus viršininko pareigoms užimti. Laimėjusi atranką K. Dimšienė teisės aktų nustatyta tvarka turėjo būti patikrinta, ar atitinka specialiuosius reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija“, – komentare teigė B. Zaborovska-Zdanovič.

REKLAMA

Atsakyme pažymima, kad tik gavus atitinkamą Valstybės saugumo departamento išvadą Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas pasirašė įsakymą dėl K. Dimšienės perkėlimo nuo balandžio 25 dienos iš ŽŪM vyresniojo patarėjo pareigų į FNTT, atšaukiant K. Dimšienę iš vidaus reikalų kadrų rezervo.

ŽŪM pabrėžia, kad K. Dimšienė nebuvo žemės ūkio ministro B.Markausko politinės komandos narė, nors darbą ŽŪM pradėjo pernai, kuomet ministerijai jau vadovavo B. Markauskas.

„Ji nebuvo politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja. K. Dimšienė buvo ministerijos karjeros valstybės tarnautoja, vykdanti rizikos veiksnių, pavojų ir grėsmių ministerijos bei jos valdymo srities įstaigų ir įmonių veiklos srityse vertinimo, šalinimo ir prevencijos, ministerijos valdymo srities įstaigų ir įmonių priežiūros ir kontrolės funkcijas“, – rašoma ŽŪM komentare.

K. Dimšienė nuo 2003 iki 2017 metų dirbo FNTT, prieš pradėdama darbą ŽŪM, yra dirbusi šios tarnybos Specialiųjų užduočių valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus vyriausiąja tyrėja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų