Paskui atsistatydinusią Kauno valstybinio dramos teatro vadovę Iną Pukelytę išeina ir šio teatro meno vadovas Gintaras Varnas, rašo „Kauno diena“.

Prašyme atleisti iš darbo G.Varnas nurodo gruodžio 3 dieną, nes iki tol dar turi įsipareigojimų. Lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje jo spektaklis „Nusikaltimas ir bausmė“ bus vaidinamas Paryžiuje. Premjerą „Ruzvelto aikštė“ sausį Kauno scenoje jis ketina išleisti jau kaip kviestinis režisierius.

Dėl teatro, kurio meno vadovu buvo ketverius metus, griūties G.Varnas kaltina Kultūros ministeriją. Išplatintame pareiškime jis aiškina: „Techninių darbuotojų stygiaus ir jų atlyginimų problema prasidėjo seniai, o dabar situacija pasiekė kulminaciją. Yra likę mažiau nei pusė reikalingų darbuotojų. Beveik trejus metus prašome Kultūros ministerijos didinti darbuotojų mokos fondą, pabrėždami šio teatro išskirtinumą: jis vienintelis Lietuvoje turi keturias sales ir visose jose rodo spektaklius. Akivaizdu, jog šiam teatrui reikia daugiau darbuotojų nei vaidinantiems vienoje ar dviejose scenose. Tačiau ministerija į šiuos pareiškimus niekaip nereaguoja.“

Režisieriaus teigimu, sukurti stiprų, talentingą ir ambicingą teatrą yra labai sunku, o sugriauti – labai lengva.

Rūta Kanopkaitė


Rašyti komentarą...
c
c
2007-10-27 23:37:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu tu ****... ir kaip nesikeikti, kai tokie dalykai dedasi?.. is isores dramtetri remontuoja, o is vidaus viskas griuva... ir kam tas tuscias kiautas bus reikalingas?
Atsakyti
0

k
kaunietis
2007-10-28 06:54:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
vestuviu muzikantas pirma dali ivykde nepriekaistingai. Jokiu protestu nei is savivaldybes, nei teatro darbuotoju. Paziuresime, koki triusi Jucas istrauks is rankoves i dyrektoriaus posta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų