Rašyti komentarą...
Tai va jai ji turejo ir dar dave reiskia uzteks ir dar liks 11€ tad kame beda. Mano manimu mokytoja turi numiletiniu kurie parase blogiau o tie kurie marase geriau nei numiletiniai verti pazeminimo tad tektu ir mokytoja praegzaminuoti pas psichologus del vaiku paskirstimo ir ju gabumu ivertinimo. Bet juk visi bunam suklistam tad gal neskubekime teisti tiesiog ji tiek daug taise namu darbu kad tiesiog netycia neten uzdejo nuli. Reiktu visa uzduociu ivertinima paziureti gal kur neteisingai uzdejo gera ivertinima. O mes puolam juk mokytojos nerobotai jie pavargsta ir klysta ir kartai nevisapusiskai kaska padaro.
Parduodu smuiką. 100 €
Mūsų laikais dalį mokytojų dar reikia siusti mokytis loginio mąstymo, kad paskui sugebėtų vertinti mokinius. O tape ruošiančių užduotis pilna menkoko proto. Tokia jau antišvietimo sistema pas mus :)
NMPP - Pasiskaitykit apie juos.
NMPP - Pasiskaitykit apie juos.
Nepagalvojot, kad esminis dalykas, kuris parodo ar vaikas suprato užduotį tai ir buvo tas argumentas, kad Tėja turi 91 eurą, o 91>80. Užduotyje nebuvo klausiama kiek pinigų Tėja turi aplamai, ką atsakė šis mokinukas. Ir šiaip nustokit kaltint mokytojus, kurie vertino pagal JAU IŠ ANKSTO NUSTYTUS KRITERIJUS, KURIE VIENODI VISIEMS LIETUVOS ANTROKAMS. Suradot atpirkimo ožį tai ir varot visi kolektyviai.
Gyvenam Norvegijoje ir labai dziaugiuosi, kad mano vaikas mokosi zmogiskoje aplinkoje! Kur svarbiausia supratingumas ir mastymas!
Cia jau pati uzduotis parasyta neaiskiai! Suformuokit tiksliai klausima i kuri norit gauti atsakyma! Vargsai vaikai LT svietimo sistemoje...nors ir protingi, bet visviena neivertinami! Gaila...
@Sofi Pats gyvenu Norvegijoje jau ilgą laiką ir galiu pasakyti, jog čia švietimo sistema apskritai yra tragiška. Nežinau, apie kokį jų teigiamą mąstymą mokykloje Jūs čia kalbate bet Lt mokymo sistema (nors ir netobula) man yra daug priimtinesnė.
Aš manau kad mokytojai turi visu pirma vaikams aiškinti kaip jie turi teisingai atsakyti
Kraunat visi ant mokytojų, bet nepagalvojat net, kad ne mokytojai tuos testus ir atsakymus sugalvojo. Kaip jiems liepta, taip jie ir taiso.
Ė sauliau rašyk zajava jei buvai du....s ha ha ha
Prisimenu,kiek mus mokytojos dusindavo ir naudodavo psihologini ir fizini smurta,tai pat budavau uzgauliojamas tik galiu sakyti buvau ne vienas toks ir kiek vaikuciu su sugadinta ateitimi ir pasitikejimu .zodziu mokytojai sadistai ir dar vadinasi pedagogai.
Ė jūs daunai komentatoriai prie ko cia mokytojai a ko ministrės nekritikuojate ką
@Arnas Mokytoja tam ir reikalinga, kad MOKYTŲ ir AIŠKINTŲ, o pirmiau pati visus testus perskaitytų, prieš vaikams duodama užduotis. Testo sudarytojai į vaiko jausmus neatsižvelgia, nes jiems tie vaikai, ar jautrūs, ar buki, - tik statistinis vienetas. Tokių sudarytojų reikia nesamdyt daugiau.
@Arnas Gal galit paaiškint kaip ta mokytoja jūsų manymu turėjo perskaityt šį testą jeigu jis yra paviešinamas tik po to kai visi Lietuvos mokinukai jį parašo. Mokytojai tikrai nėra kalti, čia daugiau testo autorių nepilnai apgalvotas spredimas skirti tik 1 tašką už uždavinį. O prie ko čia "buki" vaikai? Toks išsireiškimas nebuvo panaudotas straipsnyje, o kalbant apie vaikus, juolab antrokėlius, šio žodžio tikrai nereikėtų vartoti.
Į viršų