Rašyti komentarą...
Neleidžia lankyti ligoninėje savo artimųjų tai ką nori tą daro žino niekas nepamatis, nes nieko neįleidžia. O dar paskui parašis, kad pats nukrito. Tokia jau Panevėžio ligoninėje tvarką. Labai ligoninėje elgiasi agresyviai todėl, kad vadovui niekas neįdomu, sėdi senis vadovas tokioje ligoninėje ir niekuo nesidomi. Reikia naujo vadovo ir visa Skorupsko žutve prakratyti iš ligoninės.Turėtu ateiti dirbti jaunas vadovas tik ką baigęs mokslus tai tvarką pagerėtų.
Kas yra susidūręs su demensija sergančiais senjorais, supranta ligoninės pozicija. Namuose žmogus savo įprastoj aplinkoj ir rutinoj, ir elgiasi įprastai, daro tai ką daugybę metų tūkstančius kartų darė. Artimieji gali net nesuprasti, kad žmogui demencija, jie viską nurašo senatvei. O patekęs į kitą aplinka jos nebesuvokia kaip ir ką daryti. Galima tokiam žmogui tūkstantį kartų sakyti, kad kvieskit pagalbą, paspauskite mygtuką, jis to nedarys. Ne todėl, kad va tyčia neklauso, ne, toks žmogus tuoj viską pamiršta, nežino kaip elgtis ir daro kas jam tuo tarpu sauna galvon, šiuo atveju lipa iš lovos negalvodamas, kad gali nugriūti, nors mato, kad atitvarai pakelti. Visiškai nesistebiu tuo, kad tikrai nugriuvo, bet stebiuosi personalu, kad nenumatė to iš anksto, lyg dimensini ligonį turėtų pirmąkart.
Medikai subaladojo dieduka
Šūndaktarej pasidarbavo banditai
Skaitau tokius atvejus ir prisimenu savo tėtį,kuris irgi savo kojom nuėjo į greitąją,dvi savaites dar pats skambindavo,o paskui pasidarė nevaikštantis,nebendraujantis,lankyti neleido,o kai šiaip ne taip įsiprašiau buvo vėlu.Nebeturiu tėčio,ir niekada neapleisk mintis,kad norėjom pagalbos,o ligoninė padėjo,kad greičiau išeitu
Pamatyčiau savo artimaji tokį ne sulaikytų nieks jie durpyne o aš kalėjime
O ko ten vežat, namuose gydykit,baisiai viską išmanote
Tikrai reikia šiais laikais viską įrašyti koks buvo žmogus arba nufotografuoti. Tik reikia jie mažiau žinotų, nes jie visada yra teisus ir moka puikiai išsisukti.
paduokyt i teisma .reik tokius sodint
Tai cia viskas aisku,gulinti yra lengviau prižiūrėti.Taip ir marindavo Siauliu slaugos ligonineje.Relaniumo,Tezepamo,sauskelnes ir svarbiausia,kad is lovos neliptu.Nuo raminamu senukams haliucinacijos prasideda.Mano mociutei taip buvo,pradejo vaizdus matyti,tekanti upeli ir,kad reikia persokti.Iskrito is lovos,issivezem namo.Ten stebuklingai greitai is vaiksciojancio,nevaiksciojanti padaro.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų