Rašyti komentarą...
Žurnalistės vardo nevertai žurnalistei norėtųsi spjaut į veidą už akivaizdų kabinėjimasi ir bandymą primest savo nuomonę bei perverst I. Vegelės žodžius
marsistu prezidentas,susireiksmines issisokelis,idomu o kokia jo zmona,tegul parodo,nes antros ponios jau gana
Su visomis advokato I.Vėgėlės mintimis sutinku 100%. Žurnalistė kompromitavo, bet ji nesugeba mąstyti plačiau, apart valdžios primestu mąstymu. Būtų šaunu, begalinei gerai, jei l.Vėgėlė ryžtųsi kandidatuoti į prezidentus. Tokio prezidento labai reikia Lietuvai.
@Anelė nieko apie žurnalistiką nenutuokiate. Žurnalistas neturi pataikauti pašnekovui.
žurnalisto vardą Lietuvoje vartoja
žurnalisto vardą Lietuvoje vartoja
@Turbūt bet kas ir bet kaip. Naujienų portalų, televizijų kiekis nuolat augo, o potencialių vartotojų – mažėjo. Pasižiūrėkit, kiek tiesioginės reklamos iš valdžios eina į Lietuvos žiniasklaidą. Nenuostabu, kad daugelis pripratinti, kad vienas ar kitas pareigūnas neigiamų vertinimų išvengia. Pakritikuosi, reklamos negausi.
@Turbūt Aha kai kalbina konservatorių politikus tas pataikavimas akivaizdus. Neapsimetinėkite. Žurnalistė turi išlikt nešališka klausinėdama, o ne primetinėti savo kaip kad buvo šiuo atveju.
Ačiū Ignui už išmintingus, informatyvius, pilietiškus atsakymus. Stiprybės ir sėkmės. Pagarba
Kito kelio kirmėlė neturi tik per bambalinius į politiką.Šeimistų šviesulys.
@košmaras Pasakei, kaip tikra šlerva.
Uz vėgėlę nebalsuosiu, nes niekada nebalsuosiu uz melagius .O vėgėlė melagis. Jis ėjimą į politiką pradejo nuo melo. Be to, jo ir profesija -profesionalus melagis. Nes kas yra advokatas- tai profesionalus melagis, kurio tikslas meluojant kuo geresniu parodyti ir patį šlykščiausią nusikalteli.Advokatai kasfienrluons ne jokių skrupulų ir sąžinės priekaištų Todel niekada nebalsuosiu už jokius vėgėles!!?
Ar salygas Kremlius sukerge ?
Teks Vėgėlei eiti politiką, nori ar nenori. Šimonytės ir Čmilytės neatsiprašinėja.
kai Naiseda sukele visas kainas,nuo pieno iki elektros,mes turime tyleti???Vegele tapes prezidentu ives socialini teisinguma,kad vargsas nemokes tiek kiek bagocius,o ir kompensacijas turtingiems sumazins,o vargsams padidins.Vegele aiskiai pasake,kad pakels atlyginimus skurdziai gyvenantiem.Uz tai jis mums ir mielas,musu prezidentas,sirdies ir vilties prezidentas.
@Viltis Vėgėlė nei socialinio teisingumo įves, nei gyvenimo vargšams pagerins, nes to neleis padaryti valdančiosios partijos. Nesvarbu, kas iš jų bus "didžiuoju broliu", konservatoriai, ar socdemai. Visos didžiosios partijos tiek prasismelkę korupcija ir švogerizmu, kad ir norėdamos nebesugebėtų pasikeisti.
@Neturėkite vilties Tai kokia partija gali tai padaryti-atimti is bagotu zuliku ir atiduoti skurstanciam vargsui?Ir ar yra ,ar gali buti tokia?Busiu dekingas uz paprotinima,nes po jusu komentaro pasimeciau galutinai.Matosi ,kad jus isilavines stipriai ir zinote ka rasote.Tai kam tada mes galva guldome uz Vegele?
@viltis Taip kaip tu svajoji gali ivykti tik komunizme. Nu dar Šiaurės Korėjoj.
@Viltis kažin kiek vagele savo verslu įneša pinigų į Lietuvos biudžetą per metus, tikimės kad ne vieną šimtą milijonų, nes kitaip iš ko gi jis dalintų- o gal padarys kaip lukošenka- išleis įsakymą verslininkams už kiek parduotuvėse maisto produktus pardavinėti - balsuokite už tokį protinguolį ir gyvensime kaip komunizme
@Viltis ar tu durnas gimei ar motina išmetė iš vežimo,nuo kada prezidentai turi tokią galią privatininkams kainas kelt.Ar bent kokį suopratį apie ekonomiką ir valstybę bent minimalią turi.Kas ką gali ir kas ką daro.Galvoj košė pas tave.
@košmaras tai tamsta net komentaro nesupratai, deja.
Lietuvoje politikos iš viso nėra, visi "politikai" skaito iš popieriuko. Pažiūrėkite į Lenkijos prezidentą, jis kalba aiškiai, matosi kad turi ką pasakyti, nori tai pasakyti žmonėms ir niekada neskaito iš popierėlio. Politikas, kuris skaito iš popierėlio, yra statytinis administratorius. Net buhalterė Šimonytė, kai kalba ką išmano, kalba teisiai, o iš popierėlio pradeda skaityti kai sėdi ne savo lėkštėje. Kodėl ji braunasi į tvartelio pirmininkus, irgi klausimas.
@LT Į tvartelio pirmininkus braunasi todėl, kad pakeistų Anūką, kuris jau susiruošęs "brautis" į ES struktūras. Arba pati Šimonytė ruošiasi ten su konservatorių užnugariu.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų