„Velniop tą Salamakiną! Dainavom ir dainuosim“, - tokį A.Valinsko pareiškimą, adresuotą Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkui Algimantui Salamakinui, praėjusį savaitgalį išgirdo Utenos kultūros centre vykusio renginio dalyviai.

Į Uteną Seimo pirmininkas garbingai atlydėjo dainuoti savo žmoną, Seimo narę Ingridą Valinskienę, kuri Utenos vienmandatėje apygardoje ne itin sėkmingai kandidatavo i Seimą, rašo „Lietuvos rytas“.

Valinskų šeima pasirodė Utenos rajono neįgaliųjų draugijos 20-mečiui skirtame renginyje, nors keli šimtai žmonių čia labiausiai laukė Radžio koncerto. Šis kažkodėl neatvyko.

Tiesa, keletą dainų pagal įrašą sudainavusi politikos naujokė buvo ne pagrindinė to vakaro žvaigždė. Čia švytėjo A.Valinskas, žmoną į renginį pristatęs tarnybiniu limuzinu. Užkopęs į sceną jis išrėžė save liaupsinančią kalbą ir pažadėjo Utenos rajono neįgaliesiems padovanoti tūkstantį litų.

Tuo tarpu Seimo užkulisiuose net A.Valinsko koalicijos partneriai vis garsiau ima klausinėti: iš kokių pinigų gyvena šis veikėjas, besigiriantis, kad kas mėnesį ima tik 811 litų algą, be to, dar neseniai jo šeima yra paėmusi milijoninę paskolą?

REKLAMA

Vis dėlto didžiausią atgarsį sukėlė koncerto pabaigoje nuskambėjęs minėtas A.Valinsko pareiškimas, adresuotas Seimo etikos sargams. Apie „prisikėlėlio“ išsišokimą kai kurie Utenos politikai pranešė pačiam A.Salamakinui.

Tiesa, renginyje dalyvavęs A.Valinsko koalicijos partneris Seime, konservatorius Edmundas Pupinis apie tai kalbėjo atsargiai. Pasak jo, Seimo pirmininkas pasirodė labai gražiai, o jo žmona koncertavo veltui.

Pastaruoju metu A.Salamakinas yra užsitraukęs nemenką Seimo vedėjo nemalonę. A.Valinskas norėtų išversti šį socialdemokratą iš Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko kėdės, kartu veikti įkalbinėja ir koalicijos partnerius.

Mat A.Salamakinas itin kritiškai vertina I.Valinskienės, Astos Baukutės, Donaldos Meiželytės ir kitų iš šou verslo į Seimą atėjusių „prisikėlėlių“ mėginimus tęsti komercinę veiklą.

Mojuodamas Konstitucija ir Konstitucinio teismo išaiškinimais etikos sergėtojas teigia, jog uždarbiavimas nuolat koncertuojant nėra kūrybinė veikla, kuri leidžiama tautos atstovui.

A.Salamakinas tikino į A.Valinsko išsišokimus žvelgiantis ramiai. Vakar politikas „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad jam pranešta apie jo adresu sviestus įžeidimus, taip pat pažadėta pateikti jų vaizdo įrašą.


Rašyti komentarą...
d
dimes
2009-01-20 10:02:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal tegul jie puola iš Seimo...
Atsakyti
0

S
Seimo klounai
2009-01-20 10:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu ir eina dainuoti, o ne į politiką. Viršūne. Seimas- Lietuvos gėda
Atsakyti
0

l
laikas
2009-01-20 10:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valinskai, mano nuomone, tu debilas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų