Glavecko našlei Rutkelytei Vyriausybė skiria rentą

Balandžio pabaigoje mirusio parlamentaro, Kovo 11-osios akto signataro Kęstučio Glavecko našlei Rūtai Rutkelytei Vyriausybė nusprendė skirti valstybinę signataro našlių rentą. 

Tokį siūlymą pateikė Seimo kanceliarija, jam trečiadienį pritarė ministrų kabinetas.

Valstybinės signataro našlių ir našlaičių rentos dydis yra 25 proc. valstybinės signataro rentos dydžio. Valstybinės signataro rentos dydis yra 38,79 procento Seimo nario pareiginės algos per mėnesį. Vadinasi, R. Rutkelytei kas mėnesį valstybė dar mokėtų apie 332 eurus.

Tokias signataro našlių rentas Lietuvoje iš viso gauna 20 žmonių.

Jei pritars Vyriausybė, signataro našlės renta R. Rutkelytei bus mokama už laikotarpį nuo balandžio 30 dienos iš Seimo kanceliarijai skiriamų biudžeto lėšų.

Portalas tv3.lt primena, kad K. Glaveckas mirė balandžio pabaigoje sulaukęs 72 metų amžiaus. Politikas buvo Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatas, Nepriklausomybės Akto signataras, Seimo nariu buvo išrinktas net septynis kartus.

K. Glaveckas buvo vienas turtingiausių Seimo narių. 2019 m. jis deklaravo turto už daugiau nei 1,2 mln. eurų, taip pat turėjo vertybinių popierių, meno kūrinių ar juvelyrinių dirbinių už daugiau nei 50 tūkst. eurų bei beveik 205 tūkst. eurų piniginėmis lėšomis.

Galite stebėti našlės R. Rutkelytės kalbą per laidotuves:


Rašyti komentarą...
E
Edvinas
2021-06-09 14:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia turtinga mūsų valstybė - skirias rentas iki gyvos galvos milijonieriams :) Po to respublikos prezidentas tik konstatuoja, kad didėja socialinė nelygybė :) Galiu tik pritarti :)
Atsakyti
-4

E
Edvinas
2021-06-09 14:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia turtinga mūsų valstybė - milijonieriams skiria rentas iki gyvos galvos :) Po to respublikos prezidentas kalba apie socialinės nelygybės didėjimą :) Geriau skirtų tuos pinigus socialinei globai ir sveikatos apsaugai :)
Atsakyti
-5

J
Jonas
2021-06-09 14:31:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau tikrai , poniai be rentos neisgyventi...... , liudna , kad visom kitom naslem 28 eur
Dar... kodel Brazauskienei nieko nekliuvo ...?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų