Rašyti komentarą...
Ne tik teise bet ir pareigas ko gero
Jeigu jis nesikreips dėl GP atitikimo konstitucijai ir iš viso nemato vaiko teisių ir tarptautinių konvencijų pažeidimų, tai aš jau už jį nebebalsuosiu. Laikysime, kad jis susitikinėja su Švabu neatsitiktinai ir ta Švabo knygelė, nuo kurios kraupsta didžioji pasaulio visuomenės dalis, jam priimtina.
o prezidento jau seniai nėra...
o prezidento jau metai kaip nėra...
"...už daugelio tūkstančių kilometrų esanti valstybė taiko sankcijas tam, kad deeskaluotų situaciją šiame regione, kuriame gyvename mes." Kas jų prašo kažkokių deeskalacijų už daugelio tūkstančių km.? MES, DIDŽIOJI DALIS LIETUVOS ŽMONIŲ, NORIME GERŲ SANTYKIŲ SU KAIMYNAIS. Anūkėlai, Žygiai ir jų bendrininkai - tai ne visa Lietuva, tai nedidelė Lietuvos dalis
i
Koks jis veidmainis, bei šš-lykštus melagis.
Sitas litvaku suskis homofobas apklausai kelti jis stuobrys tauta
kirsina jis neturi savo nuomones pydaras lauk is posto
@Kaimietis Kaimiečiai yra labiau išsilavinę, negu mužikėlis iš Vilniaus, toks kaip tu, pirmiau surikiuok žodžius, ką norėjai parašyti, o tada komentuok.
Jokie pokalbiai su ES čia jau nepadės. Laikas pripažinti savo klaidą ir pakeisti atstovybės pavadinimą iš Tapivanio į Taipėjaus arba iš vis jos atsisakyti. Kuo greičiau tai bus padaryta tuo mažiau bus nuostolių ekonominių ir reputacinių taip pat. Tai Prezidento darbas, nes puspročiai konservai savo klaidų pripažinti nepajėgūs. Jei niekas jau nepadeda Prezidentas dar turi dekreto teisę. Grius Vyriausybė? Valio, tegul griūna kol dar jie nesuspėjo sugriauti valstybės. Tai būtų mažiausi nuostoliai Lietuvai.
Kartais mes nagrinėjam vieno ar kito politiko ar visuomenės veikėjo poelgius ir įsileidžiam į didžiausias diskusijas, dėl ko, ką mąstė, kokios giluminės priežastys, kodėl jis darė taip, nors tai ir nelogiška? Iš išsivysto diekusija su didžiausiom sąmokslo teorijom. Tokioj diskusijoj, vykusioj prieš kelis metus, vienas ir besiklausiusių, ramiai paklausė: "o gal jis tiesiog durnas"? Ir visi nutilom, netekę žado. Vėliau pasirodė, kad tai tiesa. Reziume: tiesa kartais būna visai paviršiuj, tiesiog reikia pasižiūrėti atidžiau.
@Algis Čia jau net klausti nereikia, visi kurie neserga fanatizmu supranta: Landsbergiukas, Pavilionis, Maldeikiukas yra durni. Kaip ir visa ta jų šaika įskaitant Šimonytę, nes protingas ir atsakingas žmogus tokios sudėties Vyriausybės nebūtų surinkęs ir nebūtų prievartavęs Prezidento tokią tvirtinti.
@Algis Algi čia tu, protingos mintys ir be paniekos, tik lengvas sarkazmas - nustebinai. ( Jei apsirikai ir tai ne mano komentarinis oponentas - atsiprašau) :)))))))
Šiaip ar taip Prezidentas bent kažkiek apstabdo bepročių vyriausybės veiksmus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų